Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti vennétek Volkswagen golf 2...

Ti vennétek Volkswagen golf 2 gti-t első autónak?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy mennyit fogyasztanak valójában, mennyire költséges fenntartani? Illetve mire kell figyelni vásárláskor. (ár amennyit rászánnék max 500.000Ft.)

Vagy egyéb más ötlet első autónak? Szívesen fogadok minden más ötletet is de főként a gti érdekelne. esetleg 1.6-os nem gti is szóba jöhetne.

Köszi!



2013. febr. 19. 21:29
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
47%
A dízelek drágábak a toyota carinábol mert kevesen adják el én se szándékozok még 10 évig el adni a carinámat nagyon kényelmes és egyszerű autó
2013. febr. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
Én nem vennék, mert a 2-es golfok már nagyon öreg autók. Ezzel nem azt mondom, hogy rossz autó lenne. Csak pár évtized alatt volt egy kis fejlődés az autóiparban. mind fogyasztást, mind kényelmet, mind ergonómiát és biztonságot tekintve.
2013. febr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
golf 2-ből TD az még jó választás lenne de a dacia 1310 tlx se rossz egyik ismerősöm 50k-ért vette és már évek óta azzal jár
2013. febr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 dani900 ***** válasza:

Én a helyedben megnézném azt a 3-mas golfot amit kiraktál.

Már az a tény, hogy oda merte írni, hogy 290e km van benne a korrektségére utal az eladónak. Nyugi, a többi 3-masban is van MINIMUM ennyi, de inkább több. A kasztni is jónak tűnik, de ezt csak a helyszínen tudod ellenőrizni, mert az a legfontosabb, a karosszéria javítása elég drága, viszont a kopó alkatrészek olcsók ezekhez az autókhoz, és sok szerelő ért is hozzá.


Tehát, menj el, nézd meg, ne a hirdetés szerint döntsél, és főleg ne a km óra állásából, ami 80%-ban a felére vissza van tekerve, főleg amelyikben pont 150-180-199e van, egyszerűen nézz meg egy hirdetési oldalt, furcsamód ugyanannyi kilométer van a nagyrészében, és ez azért van, mert, ha tudnák az emberek, hogy pl:450e van benne, meg se néznék, így viszont, hogy csak 185ezret mutat, máris érdekessé válik.

2013. febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
50%
én vettem volna annak idején, mivel az első autóm megvásárlásakor csak a minél nagyobb súly/le arány érdekelt a lehetőségeimhez képedt :D Az egyik esélyes a 16 szelepes G2 GTI volt, végül nem az lett, szóval 500-ért simán találsz, ha mást nem egy jó állapotú 8 szelepest. A többiek meg nemtudom minek linkelgetnek hitvány G astrákat meg ilyeneket, lehet hogy újabb, de ha lomha szaar mint kezd vele aki GTI golfot akart eredetileg?
2013. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:

utólsó olvasd el a kérdést és akkor meg tudod miért linkelgetünk a kérdező írta:

" Szívesen fogadok minden más ötletet is de főként a gti érdekelne. esetleg 1.6-os nem gti is szóba jöhetne.

Köszi!"

Na csak ezért remélem most márn tudod?

2013. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
40%
tudok olvasni, de egy 1.2-es, 1100 kilós autó szerintem nem fér ide....
2013. febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
Mondjuk abban igazad van utólsó hogy az 1.2 az nem 1.6 és a kérdésben az esetleg az 1.6 is szóba jöhet szóval bocs hogy letámadtalak utolsó
2013. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:

itt van Golf II Gti

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Így képről egészen jó állapotúaknak tűnnnek ha tényleg ez a szíved vágya akkor lehet találni jó állapotút mint pl az előző linkkeben lévők

2013. febr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim válasza:
opel meg suzuki???? azok autók? :D:D:D
2013. febr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!