Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti vennétek Volkswagen golf 2...

Ti vennétek Volkswagen golf 2 gti-t első autónak?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy mennyit fogyasztanak valójában, mennyire költséges fenntartani? Illetve mire kell figyelni vásárláskor. (ár amennyit rászánnék max 500.000Ft.)

Vagy egyéb más ötlet első autónak? Szívesen fogadok minden más ötletet is de főként a gti érdekelne. esetleg 1.6-os nem gti is szóba jöhetne.

Köszi!



2013. febr. 19. 21:29
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

igen képzeld nem mindenkinek telik BMV re meg audira nem értem mi abban a rosz ha valaki suzukit vagy opelt vesz régen nem volt csak trabant meg szar lada meg a többi régi orosz és keletnémet autó az opelok és a suzukik azokhoz képest Luxus autónak számitanak

Egyébként sajnálom utólsó hogy neked semmilyenre nem tellik mert csak azok írnak ilyesmit aki irigyek a másikra mert neki még olyan sincs vagy pedig nagyon gazdag vagy és felfágsz hogy nekem BMW re is tellik

2013. febr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
Megnéztem ezt a pár hirdetést - és el is gondolkoztam, vajon hol lehet apám 1.8-as fehér ötajtósa? 1992-ben volt nála, törötten hozta be, végül azért adta el mert anyám 150-nel járkált vele. Pedig az nem is GTI volt. :)
2013. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim válasza:
42%
Jézusom "macilaci" rosszul ne legyél itt nekem! :D Én nem szeretem az opeleket mert nekem volt és egy kalap szar! A suzukinak meg tudjuk milyen isteni a töréstesztje! Bocs, hogy belegázoltam a lelkivilágodba! De ez az én véleményem, ami szar az szar! Golf II GTI!!! Tutira!
2013. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
59%
Jaj hagyjuk már a Golf II Gti-t egy régi autó elavult technika
2013. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:

Szemely! Nem tudom Te hogy vagy vele, de azért elég sok embernek nem csak a modernizáció, sok elektronika és a CO2 kibocsájtási értékek hajszolása számít, még akkor sem ha anyagilag nem jelentene problémát.

Én nem szeretem az új autókat, függetlenül attól hogy egy járműgyártó cég alkalmazottja vagyok, ahol meglehetősen modern technikát állítunk elő.

És mivel járok a szabadidőmben? 40 év feletti, sokat fogyasztó, füstölgő, dobfékes motorkerékpárokkal, aminek 110 a vége ha hátszél van és gond megállni időben, ha hirtelen fékez valami ABS-es járgány előttem.

Ilyenből van 3 darab is itthon.

Miért?

Mert az tetszik.

2013. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:

Én ezt is megértem mert ilyen is van.


Csak a véleményem mondtam el hogy, a normális embernek kb. így kéne gondolkodnia:)

2013. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
Agent K hagyd rá személyre addig úgyse hagyd rá személyre addig úgyse fogja abba hagyni mert nem képes megérteni azt amit mi makogunk neki és még mi nem gondolkozunk normálisan szerinte lehet hogy neki semmien kocsija sincs és nem is igazán tudja hogy mi mennyibe kerűl
2013. febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
Bocs személy úgy akartam írni hogy te és az előző is hagyjátok rá arra a cinikus ismeretlen íróra bocsi srácok elírtam a mondat elejét
2013. febr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim válasza:
40%
Macilaci kicsit zavarosan írsz minden hozzászólásodnál! Csak nem valami baj van?
2013. febr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

csak az a baj hogy sokan nem értik meg hogy nem mindenkinek vannak millioi egy autó vásárlásra valaki őrűl annak is ha tud venne egy 15-20 éves tragacsot is pl mint én.

Ja és a munkanéküliség is az agyamra megy pedig csak egy hónapja vagyok azon de ez nem ide tartozik a legnagyobb bajom ez!!!

2013. febr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!