Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Multiméterrel hogyan nézhetem...

Multiméterrel hogyan nézhetem meg hogy az autó álló helyzetben leszívja-e az aksit?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom hogy az aksi a rossz, de ki szeretném zárni azt a lehetőséget mielőtt garanciába visszaviszem, hogy az autó meríti le.
2013. febr. 22. 14:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Végignéztem a biztosítékokat, és az egyik biztosíték kivétele után leesett az amper 0.1-re. Ehhez a biztosítékokhoz tarozó eszközök az elakadásjelző, info-display, fedélzeti computer, elektronikus klimaautomatika, utastér világítás, hűtőfúvókák, rádió, ellenőrzőlámpák. Ezek közül valamelyik ehet a kocsi álló helyzetében kb 1 ampert, vagy az már túl magas és vigyem szerelőhöz?
2013. febr. 24. 13:34
 12/12 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel a rádió lesz a ludas.

Próbáld meg a rádiót külön áramtalanítani. Szerintem rögtön le fog csökkenni az áramfelvétel.

2013. febr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!