Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol találok teherautóba való...

Gatpista kérdése:

Hol találok teherautóba való meghajtó akkumulátort?

Figyelt kérdés
Már mindenhol kerestem a neten, de csak indítóáramosat találok. Azt szeretném megkérdezni, hogy van e ilyen egyáltalán? Nem olyan, ami a beindításához kell hanem ami menet közben hajtja. A válaszokat előre is megköszönöm!!!

2013. febr. 26. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:

"hanem ami menet közben hajtja."


MII VANNN !!!!


Az akku egy járműben a fő feladatai:


Gépjármű beindítása

Nem járó motornál a fogyasztók táplálása

Tehát ha jár a kocsi utána a generátorról üzemmel minden

2013. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Láttál már közelről teherautót?

Ha igen, nem tűnt fel, hogy 4...8 hengeres dízelmotor "hajtja", nem akkumulátor ?

2013. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyémben régebben ilyen volt. Persze már azóta felnőttem. Bármelyik boltban fellelhető☺

[link]

2013. febr. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy látom russzul tettem fel a kérdést. NEM gyerekeknek való, hanem nagy, igazi teherautóba, más néven:elektromos teherautót keresek.
2013. márc. 8. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Eddig ezen a bolygón laktál?

Kérdeztem már tőled néhánnyal feljebb, hogy láttál-e valaha akkumulátoros teherautót, mert én eddig csak olyat láttam, amit belsőégésű motor hajt. Többnyire dízelmotor, de gyerekkoromban még meglehetősen elterjedtek voltak a benzinmotoros Zil teherautók is.


Akkumulátoros teherszállító jármű létezik, de azt leginkább targoncának hívják, olyan zárt terekben használják, ahol belsőégésű motorok alkalmazása nem megoldható.


Voltak és vannak kísérletek elektromos felsővezetékes teherautókra, de ezekről alig hallani. Például a néhai Szovjetúnióban próbálták felhasználni a városi troli infrastruktúrát felsővezetékes teherautókhoz.


[link]


[link]

2013. márc. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!