Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik rendőr hiszi el, h ez...

Melyik rendőr hiszi el, h ez ötvenes?

Figyelt kérdés

www.jofogas.hu/

vas/Kymco_dink_150_7404043.htm


2013. márc. 2. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Miért hiszi mindenki, hogy a rendőrök hülyék?
2013. márc. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Látod. Ez azért már esélyesebb: aprod.hu/hirdetes/yamaha-125-cm3-negyutemu-robogo-elado-IDvbox.html#180fa5a3fb;r:18;s:
2013. márc. 2. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:

sokan vannak úgy, hogy tudják, hogy nem 50ccm, de inkább megkímélik magukat a papírmunkától...

Velem előfordult, hogy nsr 125öst kellett használnom 1 hónapig, megállítottak, akkor már sejtettem, hogy valami baj lessz. De elmondták, hogy tudják, hogy nem 50ccm, de nekem is, és nekik is jobb, ha inkább az lessz a következmény, hogy nem találkoztunk... Most egy nagytestű 50ccm-el járok, volt már, hogy kötekedtek, de a végén valahogy azt éreztem, hogy csak meg akar ijeszteni...

2013. márc. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak egy picit kell hozzá érteni,és már megmondom hogy egy 150kymco dink nem 50-es.Nos a zsandárok ehhez hülyék azért tanítják őket erre :)

Ami a veszélyesebb az a motoros rendőr.Ők biztos hogy észreveszik és biztos hogy meg is büntetnek érte.

Ha 70 hengert teszel fel egy robogóra azért még nem másznak az agyadra de ha már 125gépet használsz az már szemmel látható hogy nagyobb mint 50ccm

Én 70 hengerrel mászkáltam,burkolat nélkül ,egy leállított nagyon nézegette,ha akkor a hengerre rá lett volna írva hogy 70ccm akkor kaptam volna a beutalót a kpm vizsgára meg a büntit is.Így hagyott békén engem.Ha ezt egy 125mocival tettem volna akkor tuti hogy :okirathamisítás(2év),pénzbüntetés,elveszik a motort,sőt akkor a motor is valószínűleg lopott.

ami a lényeg hogy érdemes a szabályokat betartani mert ha nem akkor jól nem biztos hogy kijöhetsz belőle.

2013. márc. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!