Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51n nincs elég áram?

Simson s51n nincs elég áram?

Figyelt kérdés
Ma éppen mentem az úton és eccer csak leállt a motor, a világítás fel volt kapcsolva. lekapcsoltam, és elsőre beindult, a világítást visszakapcsolatam. mentem tovább és megint leállt. gondoltam a világítás miatt van, lekapcsoltam a világítást, beindítottam és már nem ált le többet. ez miért van? nem termel eleget? és a féklámpa is 2 másodperc alatt kapcsol be!

2013. márc. 2. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól,hogy a lámpa fel van kapcsolva elvileg nem lenne szabad leállnia,mert a világítás és a gyújtás külön tekercsről kapja az áramot.Valami kötési hiba lehet.
2013. márc. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de mi? maga a fényt (áramot) hogy erősítsem fel? Hallottam olyan megoldásról hogy még tekernek rá. de ezt hol kezdjem el? a két kötést hogy köthetném egybe?
2013. márc. 25. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:

kapcsolási rajz: [link]


De így utólag visszagondolva szerintem inkább az a baja,hogy gyenge a lendkerék mágnese. próbálkozz másik lendkerékkel vagy delejeztesd meg. De az is lehet hogy a tekercsek le vannak égve.De én a mágnesességre szavaznék

2013. márc. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2013. márc. 25. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!