Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piros színű Suzuki Ignis gáz...

Piros színű Suzuki Ignis gáz egy 19 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

Haszn.autót cserélnénk le használt Ignisre! Csak zavar, hogy piros. Nőies?

És ha van valakinek Ignise, mennyire tágas? Mert 190 vagyok, valamennyire el lehet férni benne? A mostani elég kicsi, ezért kérdem.


(Csakhogy egyes kommentelőket leállítsam: én fizetem a benzint, és ha van vmi javítás annak a felét!)


2013. márc. 3. 11:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Egyet tanácsolnák ha lehet akkor dízel ignist vegyél mert azok kevesebbet fogyasztanak sajnos a benzines igniszek nem az alacsony fogyasztásról híresek
2013. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
49%
Nem a színnel van a gond, hanem az Ignissel. Na az a gáz. Azon kívül ahogy kinéz, egy katasztrófa autó. Inkább valami Opel Astra legyen, esetleg Swift, de ne Ignis. Próbáltam, mentem olyannal, egy rémálom.
2013. márc. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Azon kívül, hogy belül kisebb, mint amekkorának kívülről gondolná az ember, nincs vele baj. A csomagtartó sem túl nagy. A fogyasztása meg a jobb lábadban van. Ha nem nyomod, nem megy, és viszonylag barátságosan fogyaszt. Ahol megjön a motor ereje (3500-5500), kifejezetten fürge, de megjelenik az örvény a benzintankban.

Megbízhatóságával nincs gond, fútómű, úttartás... azt meg lehet szokni.

2013. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Tortent egy nagy valtozas!! A kinezett ignisrol kiderult h 2 balesete is volt...igy ink.keresunk masikat

Talatunk egy wagon r + ... Csak mino veletlen..az is piros.

Modosult a velemenyetek? Am jol tudom h a wagon r.kicsit nagyobb?

2013. márc. 4. 13:24
 15/24 anonim ***** válasza:

Igen nagyobb az ignistől.

Nem tudom a suzuki sx 4 seket nem nézegetted

[link]

[link]

[link]


piros színű:)

[link]

2013. márc. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
1.0ig mennénk el a fenntartás miatt
2013. márc. 4. 14:15
 17/24 anonim ***** válasza:

ja ezt nem tudtam összeged mennyi lenne rá?

Mert a dízelben van nagyobb motorral alacsony teljesítménnyel és a fogyasztása annyi mint az 1.0 nak vagy a vagoner esetében még kevesebb is cserébe kapsz egy nyomatékosabb motort

[link]

[link]

[link]

[link]


Az 1.0 benzinesek 48 kw-os az 1.3 dízel 51 kw-os szóval az a 3 kw max egy 500 plusz ráfizetést jelent évente a fenntartási költségbe cserébe viszont kapsz egy 1.3 motort alacsony 5 liter körüli fogyasztással

2013. márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Na most már tényleg nem a színével van a probléma! Az 1.0 Wagon R-t felejtsd el! Nehéz súly + nagy légellenállás + (a kocsihoz mérten) gyenge motor = nagy fogyasztás! Ezek után az alacsony fenntartási költség már félig ki is van lőve, mert ugye a fenntartás számottevő részét a benzin pénz foglalja magába!


Akkor már inkább a Swift 1.0-t mondanám. Abban jobban működik az 1000es motor. :)

2013. márc. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
3%
Felejtsd már el ezeket az autókat! Akkor vegyél Swiftet inkább, de ezek a világ legszutykabb, leggázabb autói. Vagy Opel Corsa, Astra, Clio, bármi, de ne Ignis vagy Wagon r
2013. márc. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Tullepnek rajta de meg ha a vasarlasi koltseguk ugyanaz az is az altalad emljtetteknek..a fentartasi koltsege nem. S ez evekben mutatkozik meg leginkabb.

Ezert a wagon r

Es orlodom h megvegyem e a pirosat. Eddigi segitsegeket koszonom!

2013. márc. 6. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!