Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piros színű Suzuki Ignis gáz...

Piros színű Suzuki Ignis gáz egy 19 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

Haszn.autót cserélnénk le használt Ignisre! Csak zavar, hogy piros. Nőies?

És ha van valakinek Ignise, mennyire tágas? Mert 190 vagyok, valamennyire el lehet férni benne? A mostani elég kicsi, ezért kérdem.


(Csakhogy egyes kommentelőket leállítsam: én fizetem a benzint, és ha van vmi javítás annak a felét!)


2013. márc. 3. 11:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Azt azért ne mondd már, hogy egy Corsa, Clionak túl nagy fenntartási költségei lennének.
2013. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

A franciák kényesek, és drágák hozzá az alkatrészek.

A Corsát viszont én is támogatnám. A fenntartása nagyságrendileg megegyezik a suzukiéval. Az 1.2 és 1.4 már jól megy és keveset is fogyaszt. Egy 3 ajtós kivitelű pedig még jól is néz ki(az 5 ajtós számomra kicsit nőiesebb, de a lényeg, hogy menjen!).

2013. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
megnézem
2013. márc. 6. 20:24
 24/24 A kérdező kommentje:

a corsat ismerem...viszont egyik sem a túl nagy kategória. a wagon r ezeknél tágasabb

amit furcsálok h jóval olcsóbb a corsa mint a wagon...nem kevéssel

2013. márc. 6. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!