Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja az autómnak?

Mi lehet a baja az autómnak?

Figyelt kérdés
Beindítom és elkezd ingadozni az alapjárat. Volt olyan, hogy le is állt de rögtön utána újra indítottam és sok forgatásra de beindult. Ekkor kis gázfröccsöket nyomtam, hogy ne álljon le. Majd elindultam vele és kigyorsításnál egyszer csak megtorpan(szinte egy pillanatra le is áll) majd ránt egy hatalmasat és megy tovább normálisan. Ezt minden sebességben produkálja hidegen és melegen is.Csak óvatosan merek gyorsítani és így többé kevésbe elkerülöm a rángatást. Hidegen még azt vettem észre, hogy mikor enyhén rálépek a gázra nem pörög fel a motor hanem olyan mint ha letiltana szóval nem pörög fel hanem "ledarál" Ezt nem minden nap csinálja szóval hol jó hol nem. Annyit tudni kell, hogy lyukas a kipufogó annyira mint ha egy nyitott sport rendszer lenne.(szerintem nem ez a ludas bár jót biztos nem tesz neki.

2013. márc. 4. 18:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
'93-as suzuki swift
2013. márc. 4. 18:09
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennél a típusnál ez elő szokott fordulni.
2013. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi mostmár látom hogy kiírtad a típust is.☺
2013. márc. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szántóvető ***** válasza:
nem tudom mi baja de a lyukas kipufogó ki fogja nyírni a lambdaszondát.
2013. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ja és ilyet már hónapokkal sőt még évekkel ez előtt is csináld(volt, hogy leállt egy henger is) de csak 1-szer 2-szer és mire oda került a sor, hogy csináltatom akkora "megjavult"
2013. márc. 4. 18:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Trafo, pipak, gyertyakabelek rendben vannak?
2013. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hogyan tudom őket le ellenőrizni?

vagy automatikus csere és akkor egy hibalehetőség kilőve?

2013. márc. 4. 19:20
 8/11 szántóvető ***** válasza:
kérdező ráférne a gépre egy komplett diagnosztika.megnéznék a gyújtást+az injektort.
2013. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ac ? Nyomást kell mérni ...akár egy tesztkörrel egybe kötve.

Ha lassan gyorsítasz ki akkor nem rángat ,tehát elképzelhető benzinhiánya van ..

2013. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hogyan tudnék nyomást mérni? és ezt a tesztkört kifejtenéd bővebben mert nem tudom, hogy mire gondolsz.

benzin van benne még ha nem is tele de én még a üzemanyag rendszer dugulására gondoltam. ezt hogyan tudnám le ellenőrizni?

2013. márc. 5. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!