Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elvontatták az autómat, mert...

Elvontatták az autómat, mert nem volt a zebra előtt álltam és nem voltm meg az 5 méter csak 3,5.50ezer ft. Reális?

Figyelt kérdés
Munkanélküli vagyok, ez akkor összeg, hogy nem tudom befizetni. Most mit csinálhatok?
2013. márc. 4. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legközelebb tartsd be a kreszt, és az autód ott fog megrohadni a telephelyen ha nem fizeted ki, vagy kérj kölcsön, vagy kérelmezz részletfizetést.
2013. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A büntetés jogos.

A mértékén már lehet vitatkozni,de nagyon körül-belül az is jogos.

És közmunkával is ledolgozhatod ma már ,nem csak pénzzel tudod elrendezni.

2013. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A bírságot letudod dolgozni közmunkával, vagy le is tudod ülni börtönben. De minél előbb hozd ki az autódat a telephelyről, mert óriási összeg a napi díj!
2013. márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kérd, hogy ledolgozhasd....

Barátnőm kérte, pár hét múlva jött a levél, hogy nem tudnak közmunkát felajánalni, büntetés tárgytalan.

2013. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem jogos ekkora bírság kiszabása. !!

Az meg még nagyobb probléma hogy elvontatták. Akkor szokták elvontatni a járművet ha például tűzoltóság kórház vagy valami hivatalos szervezet előtt parkolsz. És útba van.. De olyat még nem hallottam hogy azért mert zebra előtt állt. Az usában például még akkor sem vontatják el az autót ha tűzcsap előtt áll. Max arra számíthat a delikvens hogyha tűz van akkor arrébbtolja a tűzoltóautó és törik ami törik.

Szerintem fordulj valami hivatalhoz bírósághoz. Ez irreális. Most gondolom nem hogy kiváltani nincs pénzed még közlekedésben is akadályozva vagy.

Esetleg az tudod még csinálni ha sehogy sem tudod elintézni kifizetni ,hogy szégyen nem szégyen segélyt kérsz a hivataltól. Persze autóra nem adnak de a pénzaz pénz. Vagy kérd meg részletre.

Az hogy elviszik és még 50 ezer akkoris irreális ha magán a zebrán állsz szerintem. Pláne a magyar 100e Ft alapbérekhez.

2013. márc. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nyomi rendőr még azt is leszarta hogy a porsche cayenne rajtaparkolt a zebrán.
2013. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Aki meg azt mondja ekkora büntetés jogos az legyen olyan szives átutalni nekem a fizetése felét. Mert én meg úgy gondolom az jogos!! Mért? Csak! Hát jogos!! Mért kerestek annyit! Na kb nektek is annyi közötök van eldönteni jogos e az 50 ezer. Szerintem önmagába is irreális. Rá kellett volna a csögnek tenni egy 5-10 e ft csekket és az reális talán a magyar jövedelmekhez.
2013. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az összeg jogosságán meg nem érdemes vitatkozni. Bármennyire pocsék a többség anyagi helyzete, büntetés lényege, hogy megtanuld, többet ilyent nem. HA megbüntetnek 5ezerre, az visszatart legközelebb?
2013. márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hogyan tudom a közmunkát kérvényezni? Milyen közmunkák vannak?


20e ft volt az elvontatás, azt kifizettem már. A napi díj 1500 ft.

2013. márc. 4. 18:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Én két ismerőssel bírok, aki közmunkát kért, az egyiknek nem tudtak adni, a másikat meg a többi büntetés miatt közmukát választóval beterelték egy terembe, és ott ültek egész nap. Második napon már vittek kötést, könyvet, kártyát...
2013. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!