Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó használtautó kereskedés...

Rozsdamentesacéltörp kérdése:

Jó használtautó kereskedés Budapesten?

Figyelt kérdés
A véleményeteket szeretném kérni. Nézegettem használt autó kereskedéseket Budapesten, de nem tudom, hová lenne érdemes ellátogatni. Egy ideje már nézegetem a netes hirdetéseket, de szeretnék körülnézni egy autó kereskedésben is. Első saját autó lenne és nincs is rá valami nagy keret, de szükségem lenne most már rá. Tudtok olyan kereskedéseket, amivel kapcsolatban pozitív tapasztalatotok volt, nagy a választék olcsóbb autók terén is stb.? Láttam, hogy van már egy kérdés ebben a témakörben, de azóta lehet, hogy változott a helyzet. Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 6. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
figyelj nincs nagy kereted akkor feltételezem valami fostalicska 10-15 éves kocsit szeretnél,ebben a kategóriában a jó,és használt autó szavak nem igazán egyenes arányosak egymással.
2013. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát...köszönöm ezt a hasznos választ. használt autó kereskedésekről informáljatok, köszönöm. A keretem maximum 1 milla, de az már a plafon.
2013. márc. 6. 12:00
 3/8 A kérdező kommentje:
ja, és nem vagyok meggyőződve arról, hogy egy 10-15 éves autó feltétlenül "fostalicska" kell, hogy legyen.
2013. márc. 6. 12:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

m3 autopark ...korecta srác aki ott van kocsik csilli villi és nem beszél mellé .én elbeszélgetem vele és ő amit beszámit gépet probál rajta keresni nem miliokat 50 max 80 at mert ha nagy hasznot akarna akor nem menne a bolt....a kocsikat elviszi garázsba átnézeti vagy ugy veszibe már szervizelték...

[link]

2013. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy jó vagy rossz kereskedés. Jó vagy rossz autó van, és jellemzően mindenből van itt is meg ott is. Főleg az öreg autókból.
2013. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az AUTÓ-TRIÓ 3000 KFT-vel (Régi Fóti út) nekem jó tapasztalatom volt, de hogy ez mennyire állandó ott és mennyire csak szerencsém volt, azt sose lehet tudni.
2013. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :)
2013. márc. 6. 22:18
 8/8 anonim válasza:
Nem biztos, hogy csak a kereskedéseket kell megcéloznod. Használt autó hirdetések között is körül nézhetsz, mert nem biztos, hogy egy adott kereskedőnél pont találsz megfelelőt. Az Autocity például elég jó, őket személyesen is ismerem. Az ő kocsijaik fent vannak a [link] oldalon is.
2013. okt. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!