Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 600ccm Gyorsasági motort...

600ccm Gyorsasági motort szeretnék vásárolni, de elég nagydarab vagyok! Milyen motort ajánlanátok?

Figyelt kérdés
189 cm vagyok 120 kg eddig naked és supermoto gépekkel motoroztam viszont szeretnék áttérni gyorsasági motorra!Milyen 600 ccm motort tudnátok ajánlani?Jó lenne valaki olyan is irna, aki hasonló adatokkal rendelkezik és 600-as géppel jár!Köszönöm a segitségeteket!

2013. márc. 8. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok 120kg De egy Suzuki GSX-R 750 tökéletes lenne

[link]

2013. márc. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kawasaki gpz is nagyon jó,de abból azt ajánlom ameliykbe ugyanaz a blokk van mint az er kategoriákban
2013. márc. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A gpz egy éléggé öreg konstrukció nem?Vagy esetleg valami újabb?
2013. márc. 24. 14:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom, hogy az öregebb gépek jóval nagyobbak. Ezeknek az újaknak egyre kisebb a méretük. Úgyhogy neked valami régebbit kellene venned.
2013. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én egyébként egy 2000-2002-es yamaha r6 thundercat-ra gondoltam!tudom h nem az a kihegyezett sportmotor a jellege mégis hasonló!Sima r6 régebbi is nagyobb mint az újabbak?
2013. márc. 24. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!