Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Véleményetek szerint mennyire...

Lsandor kérdése:

Véleményetek szerint mennyire fontos felszereltség az ESP?

Figyelt kérdés
Autó vásárlás előtt vagyok és nagyon sok autót nézegetek, nem tudom eldönteni, hogy milyen nagy fontosságot tulajdonítsak az ESP-nek. Véleményetek?
2013. márc. 13. 08:32
1 2 3
 1/21 szántóvető ***** válasza:
semennyire.nem hinném hogy gyakran látsz keresztben összevissza csúszkáló járműveket a közutakon.télen sem hinném hogy segít mert ha nagy a kanyarsebességed akkor nem fog az úton tartani.
2013. márc. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Fontos a felszereltség. De azokban is van fontossági sorrend. Szerintem a legfontosabbak az ABS, és a légzsákok.
2013. márc. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Néhányan hajlandóak minden hiba fölött álló egyedüli üdvözítő megoldásként tekinteni az elektronikus menetstabilizálóra, pedig az csak az esetek többségében segít. Van, amikor pont miatta veszítjük el az uralmat az autó felett.

hogy az elektronikus menetstabilizáló tényleg jó dolog. Igazából csak akkor találkozik vele egy hétköznapi sofőr, ha tényleg vészhelyzetbe kerül, vagy esetleg telepakolt autóval halad, és nem készült fel az autó megváltozott reakcióira. A rendszer egyébként pofonegyszerű, a kerekek fordulatszámából, a kormány állásából tudja, ha bajba kerül az autó (egyenes haladáskor egyforma a kerekek fordulatszáma, kanyarban az ívkülsők többet forognak), és a megfelelő kerék célzott fékezésével kelt forgatónyomatékot, hogy segítse az autó stabilitásának visszanyerését.ha új kocsiba fektetsz legyen benne minden én úgy gondolom..de a te pénzed..

2013. márc. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Használt autót szeretnék vásárolni és van olyan autó, amely megfelelő lenne, csak pont ESP nincs benne és ez piszkálja az orromat. Emiatt kérdezem, hogy mennyire fontos. Ahogy utána olvasgattam okos egy szerkezet
2013. márc. 13. 08:58
 5/21 anonim ***** válasza:
Értem,nézd megosztom veled én hogy látom,ha lenne rá lehetőséged és számodra fontos ez a rendszer akkor keresgélj még ,előbb utóbb találsz megfelelőt.DE:te hiába teszel meg mindent költesz komoly kocsira az ezen az oldalon" nekem első kocsi 200.000 forintért agymenéses " gondolatvilágú emberekkel van tele az ország addig a személyes biztonságodra technikai kiegészítőkre felesleges befektetned,vegyél csak egy parkolást..ok itt nem játszik a technika..csutkazene.sportdob ,koszos 70 Le és le zúznak..tudom eltértem csak próbálom érzékeltetni hogy te mint felelős sofőr elvárásokkal,és a sok köcsög a szarládákkal...
2013. márc. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
én télen havas úton kikapcsolom, mert zavar ha nem tudom az autót gázadással/elvétellel kormányozni ... máskor meg minek
2013. márc. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Na ez egy jó gondolat :)
2013. márc. 13. 09:18
 8/21 anonim ***** válasza:
Egy éve csúsztam ki lefagyott úton, akkor örültem volna, ha az autóm rendelkezne vele...
2013. márc. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát igen. Szóval én is ezen gondolkozom. Kezdő vezető vagyok, biztosan, hogy jó lenne az ESP. Pláne egy Ford Mondeot akarok venni, ami nem is olyan könnyű kocsi, szóval sokszor jól jöhet, hogy irányban tartja a kocsit
2013. márc. 13. 09:28
 10/21 A kérdező kommentje:
Ehhez kapcsolódó kérdésem még. Sokat számíthat, hogy 5 vagy 6 sebességes az autó?
2013. márc. 13. 09:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!