Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen családi autót javasolná...

Milyen családi autót javasolnátok?

Figyelt kérdés

Elférjen hátul kényelmesen egy hordozó, egy gyerekülés. Csomagtartó nagy, motor erős, mégis kicsi fogyasztású legyen. +BIZTONSÁGOS! van ilyen? :)


Használtra gondoltunk, de el vagyunk veszve az óriási kínálatban, nektek milyen van, amivel meg is vagytok elégedve?



2013. márc. 16. 14:18
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
és az octavia??????????hm??????
2013. márc. 16. 19:54
 12/29 anonim válasza:
Citroen C4 Grand Picasso, mi erre cseréltük le a kicsi autónkat, hogy kényelmesen elférjünk a gyerekkel. Nagy erős motorral, nagy csomagtartóval, igazi nagy egyterű családi autó.
2013. márc. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
Mi most vettünk a 2. gyerekünk születése után egy Seat Altea XL-változatot. Nincs túl sok belőle, nekünk a sima seat altea kicsi lett volna. Ennek elég nagy a csomitartója, a batár babakocsink is belefér, és be tudok ülni a 2 gyerekülés mellé hátra, a férjem is kényelmesen elfér a gyerekülés előtt. A fogyasztása jó, max 7,5- ből kijön, még akkor is, ha csak a városban szaladgálunk, hosszabb utakon szerintem még jóval kevesebből is. Nagyon szeretjük. Nálunk az is szempont volt, hogy ne legyen öreg autó, és ne legyen benne túl sok km, így 3,2 millióért vettük 1,5 évesen 45 ezer km-rel.
2013. márc. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
Előző vagyok, igen néztük a skoda oktáviákat is, de azokba ennyiért már rengeteg km van, de jó, megbízható kocsik azok is állítólag.
2013. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
Még mindig előző vagyok. :) A seatunkban 1.4-es turbo motor van, tehát megy is. Ennyi.
2013. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
Másfél éves kocsiban a 45e km azért nem kevés. Nekünk a 99-es kocsinkban volt 165e km.
2013. márc. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Értem, mindenképp ezt is jól körbe járjuk! Köszönöm a sok segítséget! :)
2013. márc. 18. 12:32
 18/29 Golan Trevize ***** válasza:

Az újabb fajta Skoda Fabia Combi.

Csomagtartó 505 liter, az 1.2 TSI motor elég erős a kasznihoz, tele pakolva is, fogyasztása vezetési stílustól függ.

2013. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

Az 1.2 TSI motor... Erős egy Skoda Fabia kasztnihoz? Annyira nem...

maradjunk annyiban hogy a TSI és a TFSI motor egy nagy rakás.... rettentő sokat eszik, ahhoz képest, hogy 1.2-es a motor. Főleg hosszútávon és autópályán akár 130-140-es tempóval. Az a baj, hogy azt gondolják ha turbót raknak egy kicsi köbcentis autóba akkor az megy mint a golyó... hát persze...

Ha már turbós autóról beszélünk, maradjunk a jól bevált DÍZEL turbós autóknál, viszonylag nagy köbcentivel. TDI, PD TDI.

Nyilván egy ilyen autónak a karbantartás magasabb költségekkel jár, mint egy benzinesé, na de aki turbós autót vesz ne is számítson másra. :)


Nő voltam és egy 1.9-es dízel autó tulaj :)

2013. márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

utolsó vagyok.


Érdemes lenne egy egyterű autót vennetek, mondjuk 1.9 -es motorral. Ezekben nagy a csomagtartó, és nyilván vezetési stílustól függ, de a fogyasztást is be lehet lőni :)

Esetleg érdemes rá fogyasztás csökkentő chip-et írni.

2013. márc. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!