Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW bogár! Van aki szerint ez...

VW bogár! Van aki szerint ez az autó szép?

Figyelt kérdés
Akár a régi, akár az újabb változat. Ki vesz ilyen autót?
2013. márc. 16. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jópofa kisautó a régi.. Az új nagyon nem tetszik nekem.

Viszont a régebbi jól is kinézhet, ha igényesen át van dolgozva minimális szinten.

2013. márc. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha nekem lenne pénzem egy hobbi autóra vennék egy régi bogarat azok szépek nem úgy mint az újjak semmi köze a bogárhoz
2013. márc. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A régiekbe szerelmes vagyok :) Mindenképpen szeretnék venni és felújítani egyet.

Ezen kívül a legújabb se rossz, főleg a barna színben.

Az ez előtti viszont nem sikerült túl jól szerintem.

2013. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szántóvető ***** válasza:
63%
olyan mint a karóra,a múlt században volt divat.ma már idejétmúlt.ha látok egy restaurált példányt akkor megbámulom de nem érzek késztetést hogy birtokoljak egy ilyet.
2013. márc. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van, aki szerint szép. Nekem például tetszik a régi, legyen szó akár döntött lámpás, osztott ablakos korai kivitelről, akár 1302-es vagy 1303-as púpos elejű Bogárról. A Beetle-ből az első generációval nehezen tudtam megbarátkozni, igazából csak az RSi jött be belőle, az újat meg még nem volt szerencsém élőben látni.
2013. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ehhez is megszállottság kell ....

Van aki "bogaras" ...és van aki nem ...

Az új hmm nekem nem gyere be :)

2013. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Karórát hordok. Nem divatból, hanem praktikus okokból. Sokkal egyszerűbb és gyorsabb rápillantani a karomra, ha kíváncsi vagyok mennyi az idő, mint előbányászni a mobilt, felkapcsolni a kijelzőt, utána meg elrakni.


A réginek mitől olyan hangos a motorja? Mert hátul van a motor és rövid a kipufogó?

2013. márc. 16. 18:43
 8/11 anonim ***** válasza:

A régi Bogárnak nem hangos a motorja. Viszont jellegzetes a hangszíne.

Ez egyrészt a bokszer építésmód miatt van: ez a hengerelrendezés jellegzetes hangot ad az autónak, a Subaruk és a Porsche 911-esek orgánuma is ennek köszönhető. Másrészt a léghűtés miatt is különleges a hang: a léghűtéses motorban nagyobbak az illesztési hézagok, ezért másfélék a mechanikus zajok és a vízköpeny nem tompítja őket, több minden hallatszik a motorból. Sőt, néha a ventillátor sivítása is belejátszik a hangba. A kipufogó nem annyira lényeges, mert a tompítás mértéke elsősorban nem a csőhossztól, hanem a hangtompítók térfogatától függ.

2013. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A régire nem azt mondanám hogy szép, hanem stílusos kis autó. Nagyon jópofa autó és nagyon szép hangja van a boxer motornak köszönhetően. Az új viszont egy ocsmány műanyag gombóc, a régi klasszikus Bogár szembeköpése.

De ilyen a Mini is. A réginek volt stílusa, a mostani meg hogy néz ki... Még amik az Olasz meló című filmben futottak, arra még azt mondom oké, tök jól néz ki, még látszódik hogy modern módon de akar hasonlítani a régire. De ez a legújabb egy ocsmány fos szegény...

2013. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem hangos. Legalábbis kívülről. Egy mai autóhoz képest pláne, de mondjuk egy régi Lada is sokkal halkabb nála.
2013. márc. 16. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!