Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehetne vennimegy fiúnak...

Mit lehetne vennimegy fiúnak szülinapjára aki motorozik?

Figyelt kérdés
16 éves lesz, most kezdett motorozni már meg van neki a motorja. Nem akarok nagy dolgot általában családon belül dezodort vagy ilyesmit adunk, tehát kb max ennyit tudok rá költeni olyan 1000-1500 ft-ot. Gondoltam a benzinre de az milyen lenne már :D Mi kellhet egy motorosnak ami mondjuk nem baj ha sok van?
2013. márc. 21. 16:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A benzin nem lenne rossz.. viszont mivel 16 éves, kezdő, még nem biztos, hogy ennyire "motorosnak" kellene nevezni és ellátni mindenfélékkel. Előbb szerezzen tapasztalatot úgy, hogy ne legyen esélye könnyen összetörnie magát!


Esetleg motoros öltözet.. Csak 1500 Forintból semmi nem jön ki jóformán. Találj ki neki valami mást! :)

2013. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tescos motoros kesztyű talán vehetsz annyiért,nem tudom,viszont minden bizonnyal annyit is ér.
2013. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát lehet motorosnak nevezni az a mindene örökké azt szerelgeti meg arról beszél. Öltözete is megvan gondoltam szerszámra de nemtom mik kellenek a motorhoz meg h mi nincs neki
2013. márc. 21. 16:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát gondoltam sisakra, vagy hasonlóra, de ennyi pénzből nem lehet ilyesmit venni. De valami hasonlónak nagyon örülne szerintem, vedd meg az ő motorját kicsiben: [link]
2013. márc. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Legolcsóbb megoldások ha csinálsz neki egy ilyet:

[link]

le is tudod tölteni a kinyomtatható verzióját a linknél.

vagy ilyet adsz neki de nyersen amit magának kell megcsinálnia ,természetes letudod tölteni a linkről

Én egy ilyen pappírmotort összeraktam(1hét vagdalás+1hét ragasztás)

[link]


[link]


Vagy vehetsz benzinbe adalékot(pl ha 2ütemű akkor fimol 2t ez a gyártónál 600-700ft)

[link]


egy ilyen is hasznos lehet egy motoros számára

[link]


[link]


occsó dízsítés

[link]

[link]

Úgy nagyjából ennyit tudtam segíteni.

Üdv!

2013. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Esetleg mégvalami.

Nem tudom hogy kultiválja e meg hogy használná e.

Én ilyet használok Motoros létemre.

Mivel sok pénzem nincs protektorokra így katonai boltban vettem magamnak taktikai térdvédőt és könyökvédőt.A térdvédő hidegben nagyon jó jégeralsóval használva.

2013. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mégvalamit kihagytam:sört és cigit :)
2013. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2013. márc. 21. 21:35
 9/13 anonim ***** válasza:

Cigit..? 16 évesen..? Hol élsz te?

A sör oké, az csak hosszútávon káros. De a cigi olyan, mintha egyenesen meg akarnád ölni.

2013. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Még ha cigizne is akkor se azt adnék neki ajándékba
2013. márc. 22. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!