Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót szeretnék vásárolni mi...

Autót szeretnék vásárolni mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Audi a4 vagy passat b5 1.9 tdi az évjárat 1997-2002-ig . Mennyire váltak be ezek a modellek? Mi az amire oda kell figyelni? Még nem volt diezel autóm.

2013. márc. 30. 18:07
 1/9 smitwesson ***** válasza:
Bizony a kéttömegü lendkerékre...
2013. márc. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A régiek közül TDI-t érdemes venni állítólag. Mindenképpen Audi, vagy VW kell? Jók a japán dízelek is, azt olvastam. Esetleg régi Merci (ha mindenképpen régi presztízsautó kell)?

A kettőstömegű lendkerék javítása tényleg költséges dolog. De arra is oda kell figyelni, hogy nehogy olyat fogj ki, amin már javítva volt valami olcsó, kókány módszerrel, mert az idővel sok egyéb problémát okozhat.

2013. márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek a legsikeresebb modellek, úgyhogy nyugodtan megveheted. Inkább az Audit ajánlom.
2013. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2002 évjáratú passatja 1.9 dízelben van egy pár haveromnak nekik nagyon bevált az A4 audi kisebb ha audit akarsz akkor inkább az A6 ugyan ezzel a motorral :)

[link]

[link]

[link]

2013. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az utolsó válaszoló utolsó linkje tuti választás
2013. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én az első futóművet szeretném még kiemelni. Elég sok darabból áll, és hála a magyar utaknak viszonylag hamar tönkre is megy benne valami. És sajnos a cseréjük sem túl olcsó.
2013. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább a passat, technikailag ugyanaz a kettő, annyi különbséggel hogy az audiban 8 lengőkar van amit rendkívül fog élvezni a pénztárcád:)
2013. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de a kilóméter egyiknél sincsen feltüntetve, és ilyen korban egy audiba simán benne van 3-400 ezer,de ezeknek semmit. én is ilyet akartam venni
2013. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bizony. 11-16 éves autókban reális a 300-400 ezer km. Ilyen korú és futásteljesítményű autókban csodálkoznék ha még a gyári kettőstömegű lenne.
2013. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!