Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Yamaha MT-03 belefér az...

A Yamaha MT-03 belefér az A2-es jogsival vezethető kategóriába?

Figyelt kérdés
Most készülök motort venni, és nagyon megtetszett ez a bizonyos modell. Kb. 2006-os évjáratban gondolkozok, és érdekelne, hogy még vezethető -e az A2-es jogsimmal? Azt olvastam, hogy alapvetően két kritérium van. Az egyik az, hogy 35 Kw alatt legyen ( ami stimmel is), a másik, hogy a teljesítmény (KW) osztva a tömeggel (KG) 0.2 alatt legyen. Szerintem ez is stimmel, bár több féle adatot találtam. Egy hozzáértő segítségét kérném szépen!

2013. márc. 31. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
belefér
2013. ápr. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És érdemesebb is inkább ilyen gépeket nézni, mint a kis 250-eseket, vagy a vagyonba kerülő 390-es Duket, vagy a 300-as Ninját... Esetleg nézd meg a Honda NC 700-asát, az is jó gép :) Széles utat!
2013. ápr. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. ápr. 1. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!