Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul a motorom a...

Miért nem indul a motorom a téli állás után?

Figyelt kérdés
Mikor beraktam a garázsba október végén elsőre indult, most meg hiába indítózom, nem akar beindulni. Valami ötlet?
2013. ápr. 3. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
A feleséged/barátnőd nem használta titokban?
2013. ápr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 petizacc ***** válasza:

Egy hosszabb állás után ez normális.

Nézd meg, hogy az aksi fel van-e töltve és ha van berúgókar akkor inkább azzal próbálkozz.

Ha nem indul be akkor nézd meg, hogy van-e szikre illetve, hogy kap-e benzint.

2013. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm.

nincs berugókar, csak önindító.

akksi fel van töltve

mit tegyek ha nincs szikra?

2013. ápr. 3. 18:18
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nincs szikra akkor gyertya csere, milyen motor? mekkora ccm? töltsd fel az aksit, és hagyd rajta a töltőt, és indítózd úgy hogy tölti közben a töltő! így biztos befog indulni!!!
2013. ápr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
700 cc. suzuki chopper. lehet hogy a blokk előmelegítése sem ártana. nem lesz baja ha töltés közben indítózom?
2013. ápr. 3. 19:09
 6/7 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz! én is így szoktam az autót is, meg a motort is ha töltöm de töltés után indulni akarok vele, akkor rajta hagyom a töltőt beindítom és úgy veszem le a töltőt, így kevesebb áram fogy az akksiból, ez főleg akkor számít ha rossz az akksi, de töltővel együtt tuti beindul! csak azé előtte töltsed fel teljesen és úgy
2013. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. ápr. 3. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!