Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az, hogy F Astrának...

Miért van az, hogy F Astrának a benzinszint mérője a következőképpen viselkedik? Fogyasztása?

Figyelt kérdés

1,ingadozik néha. Ha pl beindítom, akkor mutat egy értéket, és ha megyek az autóval kb 200 m-t, akkor kicsit többet. Ha magasabb fordulatszámon megyek, kb 3-asban 40-nel, akkor is alacsonyabb értéket, ha pedig 5-ösbe 70-80-nal, akkor magasabbat. amúgy helyel-közel jól mér, ezenkívül semmi gond vele.


2, 3 nap alatt mentem vele kb 105 km-t, ez idő alatt megevett kb !!14!! litert. Hogy a fenébe ilyen magas a fogyasztása? :S 1.4-es, 8 szelepes. Oké, hogy 1.4-es, de ez szerintem akkor is brutális 75 km-en, és nem gyorsulgattam vele, normálisan vezettem.


3, Hátsó ülések,egy picit, és a csomagtartó alja vizes... Azt hittük, hogy a párától, de nem, mert a hátsó ablaknál egy picit beázik ! :S szerintem gumiszigetelést kell majd cserélni rajta. A lecsapódott párától nem lehet, hogy vizesedik a csomagtartó alja? (a szőnyegen is látszik, és ha felhajtom, tapintható nem kis mennyiségű víz az alján.



Amúgy 3 napja vásároltam a gk-t, akkor még semmi baja nem volt ! :S Most kezdenek kijönni a hibái -.-" 2001-es évjárat, ha jól tudom C 14 NZ motorkódú.



#678iu67ji67k
2013. ápr. 5. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:

"megevett kb !!14!! litert."


Ne kb. számolgass, hanem tankold meg csurig, aztán menj vele egy szép hosszú utat (min. 200 km) lehetőleg vegyes használatban, aztán megint tankold csurig ugyanott, és a tankolt mennyiséget oszd el a megtett út hosszával...

2013. ápr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!