Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire veszélyes mutatván...

Mennyire veszélyes mutatván ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Holnap hátsó keresztlengőkarokat szeretnék újra szilentezni. Viszont a csavarok egyberohadtak a szilent perselyével, gyakorlatilag le is tört a csavar feje. Hát igen, az idő vasfoga :D Arra gondoltam, hogy kiflexelem, más megoldás nagyon nincs. Viszont ott van a közelben az üzemanyagtank. Az lenne a kérdésem, hogy mennyire veszélyes művelet ez? Hogy szokás ilyen helyen sarokcsiszolóval dolgozni?
2013. ápr. 6. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
rongy ruhákkal be kell csomagolni mindent ami benzines lehet, tehát az össze benzincsövet betekered ronggyal meg a tankot is beteríted amennyire csak bírod, és ennyi
2013. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy kifúrni nem bírod?
2013. ápr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából le van takarva gyárilag műanyaggal, arra gondoltam, hogy biztos ami biztos alapon beterítem azzal a csillogó nyáron használatos napvédővel. Fúrni sajnos nem tudom, nem férek oda a fúrógéppel.
2013. ápr. 6. 12:01
 4/7 A kérdező kommentje:
Mármint a csövek vannak letakarva.
2013. ápr. 6. 12:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem árt ha bevizezed a rongyot. Így kisebb az esély, hogy begyulladjon.
2013. ápr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp vizezd be a rongyokat. Én amikor az alvázat javítottam, ugyanezt csináltam, igaz hogy én leengedtem belőle a benzint, mert nekem a tankot is cserélnem kellett sajnos, mert már az is a végét járta, de a csöveket még így is letakartam vizes rongyokkal, mert azok is tartalmazhatnak benzint, sőt elég ha benzingőz van benne, az is könnyen kigyulladhat ám, szóval mindenképp jó alaposan védd le, és rendszeresen permetezd vízzel, jó alaposan, mert ha nagyon meleg az sem tesz ám túl jót neki.
2013. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben ahogy nézem a szervizkönyvet, van a tanknak leeresztő csavarja. Leengedem inkább, biztos, ami biztos alapon :)
2013. ápr. 6. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!