Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elliptikus trénert kérnék a...

Elliptikus trénert kérnék a férjézuskától, de milyet? Max.100. 000 ft a keret rá, ajánlanátok tapasztalat vagy hozzáértés alapján?

Figyelt kérdés

Mivel egyelőre a picúr velünk egy szobában alszik,halknak kellene lennie,nameg masszívnak,ha már... Kiállított darabként ezzel szemeztem 80e-ért:

www.vital-force.hu/reebok-c3.1-ellipszisjaro/


2011. dec. 11. 16:35
 1/3 dirtboy ***** válasza:

elég jó az amit kinéztél,a lendkerék súlya is komoly és mágnesfékes szóval nem hagos fajta.

étrend legyen hozzá

használd egészséggel

2011. dec. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ, ez az első,még nem jártam körbe eléggé a kérdést. Ár-érték aránya is jó? Vagy keresgéljek még? Egy gondom vele,hogy konnektorról működik... van egy alig használt,gari nélküli,60ért,ugyanez...de akkor már megéri a különbözet a négy év garit,nem?
2011. dec. 11. 17:08
 3/3 dirtboy ***** válasza:

ár érték aránya jó,a 95-100 ezres gépek tudják azt amit ez tud.

esetleg ezt a típust nézd meg több helyen hogy hol a legolcsóbb újonnan.

én újba venném meg de beszéld meg a férjézuskával hogy mi legyen.

2011. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!