Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lenne a tanácsotok a...

Mi lenne a tanácsotok a következö szituációban? (többi lent)

Figyelt kérdés

1000es honda cbr vásárlásáról!

Magas termetü vagyok 600asok szóba sem jöhetnek viszont a tapasztalatom nem sok a motorozással kapcsolatban!26 éves vagyok



2013. ápr. 12. 00:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Vedd meg nyugodtan. Nekem is ezresem van, és tudok vele normálisan közlekedni. Te se olyannak tűnsz, aki az első kanyarban kinyírja magát.
2013. ápr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

3000km 125-ös tapasztalat után javasoljátok az 1000-es CBR-t? jó. Én a veséidet kérem, a többit szétoszthatod.


Én se vagyok talmácsi, de 21x annyi tapasztalatom van (km-be kifejezve), mint neked, és félnék az 1000-s sportmotortól. Még a 600-astól is, ember. Hol tudod a 260-300-as végsebességet kihasználni? szerintem sehol, és nem létezik, hogy meg nem próbálnád, mit tud a géped. Nincs értelme közúti közlekedésre ilyen gépet venni senkinek, nem hogy olyannak, aki 3000-et lenyomott egy 15-lovas Duke-val. az egyáltalán nem sok, sőt! Esetleg talán a gyorsulását tudod kihasználni, de gyorsan felmásznak a számok 120-ig, aztán teheted a kettest, és nincs megállás. Még egy 600-as sportgépen se!


Továbbá lehetetlent kérdeztél. Nem akarsz lemondani a sportmotorról, és a 600-as szóba se jöhet (szóval te mindenképpen megveszed az 1000-es CBR-t), de azért segítsünk kiválasztani az arany középutat. Oké, félreteszem a lehetetlen igényeid, hogy segítsek megtalálni az arany középutat:

Ajánlom a CBF 600-ast, 78lóerővel egyáltalán nem gyenge, főleg nem 15 után. Talán még sok is. Vagy ott a Hyosung 650-es sportgépe, ami sportmotor, de egyben nem egy koporsó, és bizonyos mértékben kihasználható. Továbbá ott a Kawasaki ER6f, amit a legtöbb ember összetéveszt a 600-as Ninjával, és mégis egy kellemes, barátságos gép. Még nekem nagyon bejön az újabb (azthiszem 2010, vagy 2011-től gyártott) CBR 600F. Szerintem nagyon szép, viszont ez már túl erős lenne. De mit neked a 100lóerő, hisz te elbírnál a 180-nal is, nem?

2013. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
nincs 21x annyi tapasztalatom, hanem 21000km-m van...
2013. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Rajtad múlik ...én a "Busához " 45-évesen nőttem fel ...

Széles utat ! :)

2013. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

15 24 nek

nem képzelem magamról h elbirok a 180 lóval pont azért is kérdezek!sőt pont h tudom h nem bírók el vele csak azért írtam ide h tapasztalatokat gyűjtsék véleményeket olvassak!szted ha nem lenne agyam nem gondolkodnek hírnek ide és megkérdezném?egyébként igen nem szeretnék lemondani a sportmotorrol de meghalni sem sztnek!azért gondoltam g esetleg itt kaphatnek pártatlan elfogulatlan segítséget ennyi

2013. ápr. 12. 23:51
 16/22 anonim ***** válasza:
:D vicces. Véleményt kérsz, te is tudod, hogy nem bírnál el vele, 600-as semmiképp, de mindenképp sportmotort akarsz... Nekem inkább úgy tünik, hogy azért tetted fel a kérdést, hogy legyen valaki, aki rábólint, és megvedd tiszta lelkiismerettel. Én nem fogok rábólintani, de nem vagyok az apád. én tegnap pereceltem egy nagyot 125ösröl önhibámon kívül, és egyáltalán nem volt mindegy. be voltam öltözve rendesen, úgyhogy csak horzsolás, de közel volt a kamion hátsó kereke. 1000-est megveszed, te dolgod, de én nem ajánlom!
2013. ápr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a tanácsokat!Vettem egy thundercat-ot 600 és méretben is jó
2013. ápr. 14. 13:28
 18/22 Nosco ***** válasza:
24 voltam mikor a 900-as cbr-em megvettem. Nem bántam meg a következő motorom is ilyen lesz. Most 27 vagyok. A motort külföldi utazás miatt kellett eladni. De nagyon megbántam már.
2013. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
erre milyen véleményt lehetett volna mondani??egy 1000ccm-es motorral is lehet normálisan menni egy párszor megjáratod kész az ember függő hogy donor akar-e lenni vagy nem,egy 125ccm-es motorral is meg lehet halni.amúgy király motort vettél HAJRÁ YAMAHA
2013. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
és miért nem jöhetnek szóba a 600ccm-os? azért mert magas vagy? az átlag embertől csak 5-6 centivel vagy magasabb, szóval ez miatt kilőve, a cbr 1000rr sportmotor szóval nagtyon kicsi, kisebb mint egy 600-as átlag motor, nekem 600-as fazerom van, vagy gyengének találod a 600-ast? nem hiszem hisz 3000k alatt azért annyira nem tudtad meg az eleréj, főleg hogy csak ducattival mentél meg 125-össel, gondolom a ducatti meg csak 2 hengeres volt!
2013. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!