Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lenne a tanácsotok a...

Mi lenne a tanácsotok a következö szituációban? (többi lent)

Figyelt kérdés

1000es honda cbr vásárlásáról!

Magas termetü vagyok 600asok szóba sem jöhetnek viszont a tapasztalatom nem sok a motorozással kapcsolatban!26 éves vagyok



2013. ápr. 12. 00:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
20-as vagyok, és még annyit tennék hozzá hogy a 600-assal is csak 90-el mehetsz meg az 1000rr-el is csak 90-el mehetsz, és a 90-et kb ugyanannyi idő alatt tudják elérni! az én 600-asom szerintem csak 150 felett kezdene el lemaradni, mert 100-on 3.5 mp alatt van fent! és 100-ig nem sokkal jobban gyorsul egyik utcai motor sem! annyi hogy az enyém 200 felett nem igazán gyorsul, az 1000-res meg még 200-nál is egykerékre áll, ennyi, de úgyanúgy csak 90-el mehetsz! szóval miért nem jó a 600-as? és ebbe a típusba sport blokk van, tehát pörög 12500-at és 95LE 61Nm és 95nél szabályoz le 1-eben, van pl a suzuki bandit 650 ami 70LE és 1-esben 50-nél leszabályoz, mert az túra motor jobban mint sport, szóval a sport blokkos 600-as nem gyenge!
2013. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Srácok nem a teljesitménnyel volt bajom hanem a 600 sportmotor méreteivel!

Amit megvettem volna az egy 2006-os repsol honda ami nagyobb, mint a 600as társai!

Az újabbak persze sokkal kisebbek, ha újabb motort vennék akkor csakis kizárólag bmw s1000rr.

Teljesen meg vagyok elégedve ezzel a Yamaha thundercattal mind méretileg, mind teljesitményben.

Nekem a mérettel volt bajom semmi mással!

A thundercat amit vettem nem egy kimondott sportmotor de több mint 13k-t pörög, 3.6os a gyári gyorsulása 0-100on, kezelhetö, jó kis motor!

Nem bántam meg, söt pont ilyesmire gondoltam, bár igy hogy már mentem vele 1000km-t 4 nap alatt(sajnos jogsi, és jó idö hiányában nem volt többre lehetöség) már tudom és értem h mit is jelent az h mind1 a ccm!

Én ezzel sem száguldozom, betartom a sebességeket mindenhol, ahol lehetett ott azért meghúztam egy picit max 160 de nem örültem meg!

Köszi a kommenteket!

2013. máj. 31. 22:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!