Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok?

Milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Kérdeztem már autószerelöt, autókereskedöt és az egyik azt mondta, hogy a ford nem jó a másik azt, hogy az opel nem jó.

Egész eddig egy ford focus-ra gyüjtöttem de most elbizonytalanodtam. Milyen autót ajánlanátok a suzukin kívül ami viszonylag az olcsóbb kategóriában van és megbízható?


2013. ápr. 18. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Érdekelne, hogy ki mondta, hogy az opel nem jó. A létező legmegbízhatóbb autó, kifejezetten jó áron.
2013. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%

Az olcsóbb kategória és megbízható jelzők pont hogy a Suzukikra illenek.


De ha azt nem akarsz, akkor azt tudom mondani, hogy nem annyira fontos a márka, sokkal inkább az állapot. Az Opellel és a Ford-al sincs semmi gond, ha karban van tartva. És ugyanúgy lehet lelakott egy Audi, Toyota vagy Bmw is, ha nem gondozzák.


Kicsit pontosíthatnál, hogy milyen kategóriában keresel, mekkora összeged lenne rá, stb.

2013. ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Nosco ***** válasza:
22%
Nekem egy c opel corsám van. Ha megadod neki a kötelező dolgokat nagyon hálás kis jószág.
2013. ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Vizéli László ***** válasza:
72%
Én 1 éve vettem 2008-as diesel Kia Rio-t. Nem prémium márka, de egy ideje minőséget gyártanak. Semmit nem kellett rá költenem, olcsó is.
2013. ápr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
összeget még nem tudok mondani de valami kisebb autóban gondolkoztam mint pl ford focus vagy renault clio de az opelról azt mondták hogy mind rohad
2013. ápr. 18. 16:41
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Maradj a Ford Focusnál, a titka csak annyi, hogy jó állapotút kell venni. Az autószerelő meg ne döntsön helyetted, a dolga az autó állapotfelmérése és megszerelése. Ha megkérdezel 100 autószerelőt, vagy 100 embert itt, mind más tanácsot fog adni. Azért állapotfelmérésre ne a Ford gyűlölőhöz vigyed.
2013. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rohad az Opel, de nem jobban, mint bármelyik más márka, ha karban van tartva (alvázvédelem 2-3 évente). A régieknek volt egy jellegzetes "Opeles" rohadása, a küszöbökön és a benzinbeömlő nyílás körül. De a 2000 utániakra ez már elvileg nem általánosítható.
2013. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindenki minden autót lesz*roz. De tulajdonképpen ha 2000-res évjárattól errefele veszel bármilyen autót, akkor nem lesz problémád. Úgy válassz, hogy az alkatrész ne legyen túl drága.
2013. ápr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem mind1 kitől veszed az autót.

Ha egy jól karban tartott kocsit veszel,még sokáig élvezheted.

2013. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Focusból a dízelt kerülném, ha esetleg azt szeretnél. Munkatársam újonnan vette, és rengeteget szopott vele, megutálta az autót. A benzinesekkel nem hallottam, hogy gond lenne.
2013. ápr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!