Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F. ferdehátú,3...

Opel Astra F. ferdehátú,3 ajtós első autónak?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek ? Fenntartása éves szinten, fogyasztás?
2013. ápr. 19. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó választás lehet ha 1.4 vagy 1.6-os motorral veszed. Legjobb 1.8 és 2.0 motorral de első autónak bőven elég 60-75 lóerő. Fogyasztása átlagos 7,5l/100km. Alkatrész olcsó hozzá...
2013. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a rozsda jó barát de amúgy megbízható
2013. ápr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első autónak nem ajánlom a dízelt, ha nem vagy hozzászokva. Az astra az egyik legjobb választás erre a célra. Én a helyedben nem egy nagyon jót vennék belőle, hanem egy alap 1,6-ost gázosra átalakítva. Olcsóbb lényegesen, mehetsz többet gyakorolni, 1-2 év után meg lecseréled egy jobbra.
2013. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne jó a diesel első autónak? Nem értem. Akkor már ugyanúgy nem jó a benzines sem, vegyen egy alul kivágott kocsit, és lökje lábbal.

Én az F astrából az 1.7 td isuzu dieselt ajánlom, városban kijön 6-6.5 literből, országúton meg 5 literből. Ennél a legkisebb benzines is többet eszik amelyiket ebbe a kaszniba tettek. Ráadásul ha ügyes vagy akkor a gázolajhoz simán hozzájuthatsz háznál 300-350 Ft/L áron is.

2013. ápr. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első autónak tökéletes.1.7 turbodízel illetve 1.6 benzines 8 szelepessel nagyon jól megy.De én még ajánlom:Golf III régebbi Honda Civic.
2013. ápr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kettes golf is tetszik, csak azokkal meg már az a baj, hogy nem lehet tudni, hogy milyen hibái vannak hisz már 20 éven felül vannak . Arról vélemény?
2013. ápr. 21. 15:00
 7/10 A kérdező kommentje:
Vagy még esetleg swift...
2013. ápr. 21. 15:02
 8/10 anonim ***** válasza:
2. generációs Swiftet ne vegyél,mert a kasznija majdnem olyan lemezből van mint egy sörösdoboz.Főleg ha első autód akkor nem lehetsz tapasztalt sofőr úgyhogy ha karambolozol egy ilyen régebbi Swifttel (súlyosságtól függ)az autód eléggé totálkáros lessz és komolyabban is megsérülhetsz.Mindenesetre ilyen árkategóriába vehetel egy Civicet ,de az Opel is nagyon jó első autónak.
2013. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sőt, most nézem, hogy a hármas golfból is már elég jó állapotút lehet venni, és nem is olyan öregek ezek a gépek. Csak hát ugye ebből se szart kellene kifogni...
2013. ápr. 21. 19:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Mintahogy írtam jó választás a Golf III. is.


[link]

A leírás róla. 110 lovas turbódízellel ajánlom.Talán 500 körül kaphatsz egy I. generációs Toyota Priust ezt is ajánlom.Vagy még 2000 körüli Avensis,Corolla.

2013. ápr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!