Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vizsga előtt egy fél nyugtató?

Vizsga előtt egy fél nyugtató?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a 4. forgalmi vizsgám. Az a gond, hogy nagyon nagyon izgulok ilyenkor, első vizsgán is annyira ideges voltam, remegett a lábam, hogy le is csúszott a kuplungról. A VB is látta rajtam h nagyin ideges vagyok, nyugtatgatott.. kicsit hatott is de aztán újra.. :S.

Jól vezetek, az oktatóm is dicsér, hogy az órákon nagyon jó vagyok, de a vizsgán túl idegeskedem. :( De persze balesetveszélyes helyzetben nem vagyok ideges, tök nyugodt vagyok, már többször kerültünk ilyen helyzetbe sajnos, amikor lakott területen kivül mentünk 90-nel, és irányjelzés nélkül, hirtelen az egyik nagyon közel lévő velünk szemben érkező autó elkezdett előzni, és gyorsan kellett reagálnom, lassítani, (persze nem satufék, hanem finomabban meglassítottam az autót, hogy a barom biztosan visszatudjon sorolni.) A lényeg hogy így a vizsga előtt nagyon izgulni szoktam, és ha elrontok valamit, amiért hibavonal jár, azon jár az eszem, és még idegesebb leszek. :(

Mit gondoltok, ha beveszek holnap a vizsga előtt egy fél nyugtatót, használhat? Vagy ha inkább rosszabb, álmosít, "kábít", csökkenti a teljesítményt, akkor inkább nem fogom bevenni.


2013. ápr. 23. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Én nem vennék be olyan dolgokat vezetés előtt ami tompítja az agyat.
2013. ápr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyugtató hatású teáról mit gondoltok?
2013. ápr. 23. 08:27
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Én se vennék be nyugtatót! Lelassít!
2013. ápr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
A teát nem tudom hogy milyen erős, de ha jól rémlik a vizsga előtt alá kell írni egy nyilatkozatot amiben az áll hogy nem vagy semmilyen vezetésre hátrányosan ható szer hatása alatt. Szerintem próbálj meg önerőből valahogy lenyugodni.
2013. ápr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Én vettem be. Megbuktam. Az idegességtől ment felfelé az adrenalinszintem, a nyugtató meg tompított. A kettő keveréke iszonyat volt. Láttam, hogy jön a villamos, de nyomtam a gázt, mert tompúlt a koncentráló képességem, dolgozott a nyugtató. Gondoltam beférek előtte. Szóval úgy buktam meg, hogy nem remegett a se a kezem, se a lábam. De attól még bukott voltam. Tuti módszer, következő vizsgára úgy mentem el, hogy megittam egy fél konyakot. Senkinek nem kellett tudnia. Attól még se részeg nem voltam, se tompult. Épp azt a kevés lábremegést oszlatta el. Átmentem simán, magabiztosan. Jahh, nem vagyok alkoholista. :)))
2013. ápr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat. Akkor hanyagolom a nyugtatót, max csinálok egy teát citromfűből, ami állítólag nyugtató, és stresszoldó hatású. Veszek egy jó kis fürdőt vizsga előtt, és megeszek egy féltáblacsokit. :-)


Pálinkát ajánlottak nekem is, de az alkoholt inkább kihagyom. Ritkán szoktam inni, és már egy kicsitől is 'becsiccsentek' . :-) Nálam 1 pohár sör is képes szédülést és 'jókedvet" okozni. :D :)

2013. ápr. 23. 11:24
 7/9 A kérdező kommentje:
SIKERÜÜÜLT :)) Nyugtató nélkül.. :D Előtte vettem egy nyugtató fürdőt, ittam egy teát, ettem egy féltábla csokit, és használt. :DD Szinte elsem hiszem hogy sikerült :))
2013. ápr. 24. 11:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! :)
2013. ápr. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2013. máj. 1. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!