Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Te lehúzod az ablakot, vagy...

Te lehúzod az ablakot, vagy bekapcsolod a klímát ilyen melegben? Melyikkel járok jobban?

Figyelt kérdés

Sok autót látok lkehúzott ablakokkal. Kikönyökölnek rajta, kirakják a kezüket.

De szerintem azokban is van klíma, mert vadi új BMW, meg modern autók.

Azt hittem biztos nincs bennük, és azért. De nem tuti van.

És van pár autó, aki felhúzott ablakkal klímát nyomat ilyen 20-25-30 fokban.

Te melyiket csinálod?

És melyikkel járok jobban?

Csak mert volt, hogy azért fáztam meg, mert dögmelegem volt múlt héten, és a kinti 23-25 fokból beűltem a kocsiba, klímát meg maxra felnyomtam, és 1 óra mikor haza értem addig a jó hidegben voltam.

Erre megfáztam. :S

Szóval van hátránya is ugy gondolom.



2013. ápr. 26. 12:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én csak bő 30 fölött kapcsolok klímát,és csak ha hosszabb útra megyek.Városban ha 10 percet kocsikázom (bolt,meló)akkor ablakok le.

Ha klímázom,akkor próbálok nem túl hideget csinálni.Megállás előtt pár perccel kikapcsolom.Autó felmelegszik,nem fázom meg,és a klíma sem büdösödik be.

2013. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szívem szerint klímáznék, de a mi kocsinkban nincs klíma. Így marad az ablak. Bár nem szívesen, mert még elég frissnek mondható a jogsim, és félek, hogy valami berepül.
2013. máj. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi repülne be az ablakon? Egy Böeing?


És a tapasztalt sofőrnek nem repül be?

2013. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Különböző rovarokra gondoltam... És persze másnak is berepülhet...
2013. máj. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!