Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Éjjel 4 órakor főútvonalra...

Éjjel 4 órakor főútvonalra bevezető szakaszon (ahol ha jól tudom nem szoktak) esélyes hogy trafiztak?

Figyelt kérdés
Fél éve van jogsi és hál' istennek még egyszer sem csaptak meg, ma viszont mikor jöttem haza kb 54-el mentem az 50-esnél. Ennyi a bűnöm és kicsit fosok, nem szeretnék drága fényképet. :S

2013. ápr. 27. 05:10
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
65-től küldik a csekket. Az alatt is megbüntethet, de csak ha megállít a helyszínen. Egyébként 60-ra szokták beállítani a trafit, az alatt nem foglalkoznak veled, még helyszínen se. Az 54 meg lehet csak 50 volt, mert az autó órája is csal vagy 5-10%-ot felfele.
2013. ápr. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kilométeróra szinte mindig többet mutat, az 54 lehet csak 50 volt, de amúgy 60-ig nem foglalkoznak veled.
2013. ápr. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Beviz Elek ***** válasza:

Mèg nem büntettek meg? Emiatt most nem is fognak, remèljük kèsöbb sem rendszeresen....

Nekem 4 ève van jogsim ès 6 büntetèst kaptam...

2013. ápr. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor abba is hagyhatod az izgulást, mert ebből nem lesz semmi :)
2013. ápr. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Első rosszul tudja, 68-tól küldenek csekket, mivel a traffipax hibahatára 3 km/h amit a biztonság javára elhagynak.
2013. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Húha, köszi mindenki! :)


Mindig betartom a sebességkorlátokat, csak most ahogy rákanyarodtam erre a szakaszra (ami egy lejtős rész) véletlen továbbszaladt a gáz és mire észrevettem az út szélén már ott virított egy rendőrautó, aztán kicsit egy kicsit betojtam, hogy a köv. héten kapom a drága fényképet... :)

2013. ápr. 27. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!