Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azért ez már nagyon komoly...

Azért ez már nagyon komoly presztizsautó nem?

2013. ápr. 29. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
nemhiszem elég ronda.... és én nem az utójuk alapján ítélem meg az embereket...
2013. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Csak egy Ford. Megbízható, nagy, kényelmes limuzin. Használati tárgy, mint egy mosógép, de nem presztizsautó.
2013. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Oké meghallgatok minden véleményt:)
2013. ápr. 29. 21:03
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
A Ford egyre jobban erőlteti az autóin ezt a "harcsaszájat". Nekem már nem tetszik, olyan nagy. Majdnem mindegyik típus egy kaptafára készül, már lassan annyira hasonlítanak egymásra. Nekem a régebbi típusok jobban bejöttek.
2013. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De ha jobban megnézed a volkswagen autói is ugyanúgy néznek ki csak méretbeli különbségek vannak:)

Egyébként most nekem ez a fajta Mondeom van

[link]


Egy ideig nem tervezem eladását

2013. ápr. 29. 21:08
 6/15 anonim ***** válasza:
bmw audi merci lexus infiniti porsche jaguár bentli rollsrolls astonmartin cadillac lincoln lehet hogy valami kimaradt de csak ezek presztizsautók a többi nem
2013. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, bőven hagytál még ki.. Azért ennyire nem egyszerű felsorolni a presztízsautókat. Egyébként már megint minek tetted fel ezt a Mondeos kérdésedet? Eléggé unalmas már tényleg. Egyáltalán mi köze van egy Fordnak a presztízsautó megnevezéshez?
2013. ápr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsó,mivel presztizsautóbb egy A class Mercedes vagy Audi A3 mint ez a Ford Mondeo?Vagy van Bmw is olyan hétköznapi,kicsi,semmi extra,csak a Bmw jel..(nem vagyok otthon a bmw autókban,nem tudom milyen fajta,olyan nagyon idétlen,ronda hátulja van).Hogy félre ne legyek értve,nincs egyik fajta autóm sem ezek közül,nem vagyok egyik rajongója sem,csak ültem ilyenekben,és semmivel sem rosszabb a Mondeo,mint az általam felsoroltak.Sőt,szerintem még komolyabb,nagyobb presztizs-el bír a Mondeo a többihez hasonlítva...Szerintem nem elég annyi,hogy Audi,Mercedes stb. ahhoz,hogy egy autó a presztizs kategóriában kerüljön....Lásd Smart,A1 stb...
2013. ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hozzám, heteshez szólt, vagy előttem lévőhöz. Ha hozzám, akkor eléggé lassan fogalmazol és még hibásan is.


Egyébként nem attól presztízs egy presztízs, mer' BMW, hanem azért, mert nem épp hétköznapi. Egy A osztály Mercit egy "sulihülyéje" se nevez presztízsautónak, elég idétlen példát hoztál fel. A márka semmit nem jelent, a típus annál inkább. Nézz rá egy 7-es BMW-re, meg erre a Mondeora.


"Szerintem nem elég annyi,hogy Audi,Mercedes stb. ahhoz,hogy egy autó a presztizs kategóriában kerüljön....Lásd Smart,A1 stb..."

Nem nagyon vagyok híve annak, hogy kategóriákba sorolják az autókat, mert idétlenség. De azért ne egy Audi A1-essel akard már összepárosítani a Mondeot! Azért ezen érdemes lenne elgondolkodni. Sőt, az Audi legalább kinéz valahogy, a Mondeonak viszont szerintem eléggé ormótlan a farrésze. De nem csak ennek. Majdnem az összes Fordnak.

2013. ápr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Második sor: "hozzám" helyett hozzá.
2013. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!