Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri ez az...

Szerintetek megéri ez az alufelni az árát?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó: [link]

20 ezer ft az irányára.



2013. máj. 1. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
attól is függ, h mire. Egy suzukira nem. :D
2013. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igazság szerint egy régi Polo-t újítok fel, és keresek rá egy kicsit hozzá passzoló, "retrósabb" kinézetű alufelnit. Ilyen újabbat nemigazán akarok rátenni, az nem illene hozzá. :)

Szóval szerintetek megérheti az árát? Vagy ramatynak néz ki a képen?

2013. máj. 1. 15:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ramatyul néz ki és ezek a régi felnik szinte csak annyit érnek, amennyit a méh-ben adnak érte. SZVSZ max. 15e a négy.
2013. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És nem lehet őket valahogy jobb formába hozni?
2013. máj. 1. 16:23
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindent lehet, csak pénz kérdése :) Homokfúvás, színterezés, és rögtön úgy néz ki mintha új lenne, 5e/db áron :(
2013. máj. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Gyárira kéne restaurálni. Nem ismerem ezt a konkrét típust, de ha nem valami gagyi olcsó felni (nem annak néz ki), akkor megérhet ennyit.

Ez a felni szerintem nem mutatna jól szinterezve. A küllők külső felületét polírozni kéne, a közte lévő részeket és belső felületeket pedig feketére fényezni. Akkor szerintem nagyon szépen mutatna egy polon.

2013. máj. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én is láttam már így hasonló (vagy ilyen, nem tudom) felnit, hogy a belső részek feketék voltak. Az valóban szép volt. De nem tudom, hogy megérné-e ezt a pénzt maga a felni, mert gondolom nem lenne olcsó mulatság.
2013. máj. 1. 19:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezt látni kellene személyesen, mert ha a sólé belemart már néhány helyen, akkor a polírozás már nem ér semmit. Márpedig a kép alapján már elég megviseltnek tűnik.
2013. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem. Azt hiszem, másik után nézek.
2013. máj. 1. 20:07
 10/13 anonim ***** válasza:
A szépségnek sajnos ára van. Egyébként nagyon ismerős ez a felni. Nem tudod a konrét típust? Mert elképzelhető, hogy ez akkoriban jó felni volt, akkor pedig megérheti megmenteni, ha anyagilag megteheted. Ha olcsóbban meg akarod úszni, megpróbálhatod magadnak megcsinálni.
2013. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!