Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri ez az...

Szerintetek megéri ez az alufelni az árát?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó: [link]

20 ezer ft az irányára.



2013. máj. 1. 15:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom a pontos márkát, de a BBS-nek voltak régen ilyen felnijei. Persze lehet, hogy csak valami koppintás, ki tudja.


Az itthoni felújítást hogy értetted? Ezt kifejtenéd kicsit?

Mire gondolsz, hogy fújjam le én, aztán meglátjuk, mi lesz belőle?

2013. máj. 1. 20:21
 12/13 anonim ***** válasza:
Valami ilyesmi. Felnipolírhoz már láttam szettet, amihez elvileg egy fúrógép kell, és meg tudod csinálni. Festéket tudsz kevertetni spraybe, de szerintem erre a célra mattfekete tökéletes. A festékboltban meg tudják mondani, hogy kell-e alá valami alapozó, vagy szórókitt. Finom csiszolópapírral felcsiszolod, leszórózod, aztán lefújod. Persze a polírozandó részeket ki kell ragasztani. Valószínűleg nem lesz olyan, mintha szakember csinálná, de töredékébe fog kerülni. A felni formája miatt mondjuk nagyon macerás lenne, de semmi sem lehetetlen. Persze jobb lenne, ha találnál szép állapotú korhű felnit.
2013. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az ATS is jól mutatna a pólón. Bár ez FIAT kupakos, nem tudom jó-e VW-re, de úgy tudom létezik arra is:

[link]

2013. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!