Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51-em miért indul...

Cyanogenmod kérdése:

Simson S51-em miért indul nehezen?

Figyelt kérdés
10-15. rúgásra indul szivatóval hidegben és mostanában ugye viszonylag melegben is. ha beindítottam és leállítom akkor utána pöccre indul bárhogy.kb 1.5 órát ha áll akkor megint nehezen indul. mi lehet az oka?

2013. máj. 1. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
karbit ki tisztíottad? karburátor hiba miadt szokott nehezen indulni.
2013. máj. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött, aztán a végén már csak tolásra indult hidegen, aztán már arra se. Nekem kondenzátort kellett cserélni, azóta pöcc-röff.
2013. máj. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert kopott, öreg mint az országút.
2013. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a karbi tiszta nem rég lett felujjítva
2013. máj. 1. 18:47
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy gyenge a kompresszió vagy akár szimering is tud ilyen problémát okozni
2013. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, a szimeringek is most voltak cserélve, tolásra szépen indul
2013. máj. 2. 06:46
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor lehet hogy a kis kondi nekem is volt egy idő mikor nagyon nehezen indult be. kis kondit gyertyát cseréltem utána jó volt, egyszer meg túl dús keveréket állított elő a karbim és azért volt szar kijjeb tekertem a levegő csavart és sokkal jobban indult meg ment.
2013. máj. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
gyertyát is cseréltem viszont úgy vettem észre mintha egy kicsit kevés benzint kapna berúgáskor vagy nem tudom mert ha a gyertya alá csöpögtetek egy pici benzint beindul pöccre és nem fullad le
2013. máj. 3. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!