Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire lehet leultetni?

Mennyire lehet leultetni?

Figyelt kérdés
Mennyire ultethetem meg a kocsimat?mikortol buntetnek meg?mi szamit?

2013. máj. 2. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen autóról van szó? Szerintem olyan futóművet nem kapsz, amiért megbüntetnek. Remélem nem vágni akarod a rugót. Ha nagyon leülteted, használhatatlan lesz az autód, minden fekvőrendőröm és padkán fel fog ülni, főleg ha több személlyel mész. Azzal is számolni kell, hogy minél alacsonyabbra ereszted, annál rövidebb lesz a rugóutad, ami kemény, kényelmetlen futást eredényez.
2013. máj. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló tökéletesen leírta a dolgokat. A rugó vágását én sem ajánlom, lehet venni műbizonylatos ültetőrugókat, az a biztos.


40/40-es, vagy 60/40-es bevált ültetési séma, én ennél lejjebb nem tenném. Az már nagyon a komfort rovására menne.

2013. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még valami: ajánlott szettet venni, tehát rugót és lengéscsillapítót együtt. A gyári magassághoz gyártott lengéscsillapítókat tönkreteszik az ültetőrugók, és a keményebb rugóhoz nem árt a keményebb csillapító sem. Másik alternatíva, hogy a gyári lengéscsillapít szárát rövidítteted le és keményítteted fel a megfelelő szakemberrel (pl. Katona Gábor).
2013. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez termeszetes, hogy nem vagjuk a rugot.nalam nem megy ez a sufni tuningolas.koszonom a valaszokat.

Igazabol egyik ismerosomet most buntettek meg mert nem fert be a rendornek a ket ujja valahova es ezert erdekelt.

2013. máj. 2. 19:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez furcsa, nem tudtam, hogy a rendőr ujja valami hitelesített mérőeszköz. :) Nem értem, hogy ezért miért büntethetnek meg. Milyen címen büntették meg? Elküldték NKH-s vizsgára is?
2013. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ugy tudom hogy a kerekiv es a kerek koze nem fert be a ket ujja a rendornek es ezert elvileg buntethetnek. Egy II-es golfrol van szo.

Nem tudom, hogy kilyen cimen buntettek meg vagy elkuldtek e vizsgara.csak megemlitette, hogy megbuntettek es elkezdett erdekelni ez a dolog hogy hogyis van ez.

2013. máj. 3. 08:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én BMW-s körökben mozgok, ahol sok ember autója 60/40 körül van ültetve, némelyikhez talán még egy ujj sem férne be. Eddig senkitől nem hallottam, hogy megbüntették volna. A múltkor valakinek megjegyezték műszakin, hogy ez biztos nem gyári ültetés, mert alig tudott beállni a fékpadra, de őt is átengedték. Szerintem a haverod kifogott valami jó szemét rendőrt, akinek aznap még nem gyűlt össze az előírt bevétel.
2013. máj. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor az a lenyeg, hogy nincs eloiras vagy ilyesmi.koszonom!
2013. máj. 7. 13:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Most épp előjött a fórumon a téma, hogy baszogathatnak érte, mert a német TÜV papírokat nem fogadják el, mert ami a németnek jó, az nekünk nem. :S Emiatt állítólag lehet engedély nélküli átalakítás, de eddig nem igazán hallottam olyanról, akinek ebből baja lett volna. Ha biztosra akarsz menni, 2-3 cm ültetésért még nem hinném, hogy beszólnak, mert nem feltűnő. Amúgy be lehet jegyeztetni a forgalmiba, KPM vizsgával. Nem tudom, mi ennek a pontos menete és költsége.
2013. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utanna nezek valahol jobban, mert nem szeretnek en is egy ilyen rendorrel talalkozni aki belemkot.
2013. máj. 8. 22:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!