Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az Audi R8...

Mi a véleményetek az Audi R8 replicáról?

Figyelt kérdés
Egy régebbi TT-t (1999-2006) gondoltam megvenni, mennyibekerülhet az átalakítás? Hol van ilyenre lehetőség Magyarországon? (Ilyenre gondolok: [link] )

2013. máj. 3. 08:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Tré...
2013. máj. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon gáz.Annyi pénzből amennyiért átalakítanák vehetsz egy régebbi A8-at. Főleg akkor fogsz égni amikor egy sufni tuningos 1.6-os Civic lenyom a lámpánál :)
2013. máj. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nevetségesen néz ki. TT magában is jól néz ki, átalakítani meg macera és papírozni is kell. amúgy ez nem replica hanem bodykit módosítás meg ajtóátépítés kb
2013. máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem aranyos :) van ilyenre lehetőség Magyarországon?
2013. máj. 3. 08:56
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is szép, ráadásul mindenki látja, hogy nem R8. Mennyibe kerülne? A műanyagok árai az általad linkelt lap alján ott vannak dollárban (a hűtőrácsok közül csak az egyikkel kellene számolni értelemszerűen), annyiért meg főleg nem éri meg. Hogy Magyarországon ezeket fel lehetne-e szerelni legálisan az jó kérdés, valószínűleg megizzadnál mire sikerülne elintézni.


Akkor maradjon inkább gyárias kinézetű - esetleg egy Single Frame-es hűtőmaszk elfogadhatóan nézne ki rajta.


ui.: ez nem replika - a replika az, amikor az autót minden méretében leutánoznak, csak egy olcsóbb (de ugyanolyan elrendezésű) hajtásláncra építenek rá. A TT orrmotoros, az R8 közép - itt az eredetivel való hasonlóság egy komoly része el is veszett. Ez a hasonlóra feldíszítés szvsz csak gyenge próbálkozás, nem replika.

2013. máj. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem röhejes az, amikor valaki azt akarja szimulálni, hogy egy 50 milliós autója van, a valóságban pedig egy áttákolt 800e-s :)
2013. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Igazán vicces majd akkor lesz a történet, mikor felszedsz egy csajt, aztán a fullos Audi R8-addal szépen viszed magadhoz haza, panelba..
2013. máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :D
2013. máj. 3. 20:05
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
A magyaroknak csak egy szerencséjük van, hogy az irigység nem fáj mert Magyarország 90%-a le lenne százalékolva...
2013. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan mint egy "guminővel " .... :)

csapnivaló...

2013. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!