Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem zár az ajtó? Mi lehet a gond?

Nem zár az ajtó? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Van egy fiat marea kombim és Amikor bekulcsolom hallom,hogy az összes zár kattan de hátul az ajtót ki lehet nyitni. mit csináljak? volt már valakinek?
2009. szept. 28. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet a csomagtér ajtóba nincs beépítve a központi zár.Vagy esetleg be kell állítani mert a sok csapkodástól elállítodott vagy kiugrott a mozgató pálca.Bár nem volt egyértelmű,hogy melyik is az az ajtó ami nem szuperál.
2009. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a csomagtér ajtó
2009. szept. 28. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
akár a csomagtérajtót záró motornak is elszakadhatott a vezetéke, zár elállítódhatott stb.
2009. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A lényeget meg nem írtam, hogy néha bezár és néha nem.
2009. szept. 28. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:
neklem volt ilyen, csak nekem ez nem a csomagtérre vonatkozott, hanem az összes ajtóra:D néha bezárt, néha nem...elvittem szerelőhöz, vmit csavargatott rajta, tisztítgatott, elkért 5ezret, és mostmár működik.
2009. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!