Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen supermoto-t vegyek?

Milyen supermoto-t vegyek?

Figyelt kérdés

Egy 50-es supermoto-t szeretnék venni csak nem tudom hogy milyet. Mondják hogy az Aprilia MX/SX 50-es motor jó és megbízható meg azt is mondták hogy Derbi senda DRD/X-Race/X-treme-et vegyek. Csak ezek közül is melyik a legjobb? Vagy ha valaki tud jobbat akkor az írjon.

Ja és csak használtat szeretnék venni mivel újra nincsen pénzem max:300000Ft-ot szánnék rá.



2013. máj. 6. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Most meg fogtok kövezni, de én ha 300 ezret szánnék ilyen motorra, akkor egy 1-2 éves Keeway X-Ray-t vennék. Alkatrész sok van hozzá (mint a legtöbb Keeway-hez), még fiatal motor, ráadásul ezek már nem olyan kínaiak, mint régebben.

Motorja Minarelli, mint bármelyik másiknak, szóval ezzel se lesz gond.

2013. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Keeway-t nem akarok venni mert sokan mondják hogy nem jó. Egyik ismerősömnek is egy X-Ray 50-ese van de az övé többet van szervizbe mint amennyit motorozik vele.
2013. máj. 6. 22:34
 3/4 illés12 válasza:
Keewayt ne vegyél igaz hogy van hozzá rengeteg alkarész de kb. minden hónapban viheted szerlőhöz. Az Aprilia Derbi szinte ugyan az Apriliaba mind2-jó Derbiben a DRD a lejobb legerősebb de az xrace xtreme is nagyon megbizható! 300 ezerböl olyat veszel mint egy uj! Nekem derbim van és nagyon megbizható nem volt még vele hála isten semmi gond pedig 1 éve minden nap megyek vele 10-20 km van olyan amikor 100 at. Amiket eddig megkellet rajta csinálnom a gázbovden és egy két tömitész szoval nem a motorral van gondom nekemse sose és mégegyszer nagyon megbizhatóak :))
2013. máj. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Derbi Sendám van, nagyon fasza kis gép! Mondjuk én 90 ezer forintért vettem, 2000-es évjáratút, cross gumikkal, de még ígyis megállja helyét terepen, és aszfalton is. Csak ajánlani tudom.
2013. máj. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!