Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kérlek aki tud segítsen.2...

Nagy Mária77 kérdése:

Kérlek aki tud segítsen.2 hete vettem egy autót és rá 1 hetire jöttek a hibák 9l olajat öntöttem bele a kocsiba szóval 100km 1l olaj kell kb a motorba, ez szerintem rejtet hiba nem? A tulajnak mondtam ezeket és ő azt mondta hogy nála jó volt,

Figyelt kérdés
de mi rá kérdeztünk erre hogy eszie az olajat és azt mondta nem . Most kb 100 e ft a javitása.De képzeljétek ö autó szerelő és ezért biztam meg benne, segítsetek ha tudtok valamit hova forduljak , üdv Marika

#Marika77
2013. máj. 6. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Nézni kell amikor megállsz vele, hogy van-e tócsa valahol. lehet, hogy valahol lyukas ennyi olajat nem eszik egy autó.

Egbyébként milyen autó? Márka, benzin dízel? évjárat?

2013. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
volszwagen transporter 2.4 D, 1992 év járatú . a kocsi alat nincs olaj semmi.
2013. máj. 6. 19:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Amikor jár a motorja nem füstöl kéken a kipufogó?


Ha magánszemélyként adta el, akkor bizony nem sokat tudnál vele kezdeni - lehet bíróságra menni valószínűleg, de nem biztos hogy érdemes.


Tudom mindig utólag jönnek a legjobb tanácsok - de autót venni hozzáértő és őszinte ismerős vagy rendesen megfizetett, független hozzáértő segítségével kellene azoknak, akik nem értenek hozzá saját maguk.

2013. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen van kékes füst, most már tudom hogy senkibe ne bízzak meg, de csak igy lehetne behajtani?amugy köszike
2013. máj. 6. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ezért kell autóvásárláshoz hozzáértő személyt vinni.

A vásárlás óta hány km-t mentél vele? Mert egy ilyen hiba nem jön elő pár 100km alatt ennyire...


Egyébként a 100e ft még nem is sok egy teljes motorgenerálért. Mert jó eséllyel ennek már az kell...


Az emberekben meg(főleg te veszel tőlük bármit is) soha ne bízz meg!! Nézz meg mindent 2x. Autóvásárlásnál és ilyesmiknél meg még többször ha kell, és ne szégyellj hozzáértőt vinni. Még ha pénzt is kér érte akkor is megéri.

2013. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kb 1500km ment az auto . Mãra le ãllt nem indul a kocsi.most mit csinãljak .rendőrség fogyasztovedelem .kértem a volt tulajt adja vissza a pênzt.még nincs a kocsi a nevemre iratva sem.
2013. máj. 7. 08:15
 7/9 Benyovszky Oszkár ***** válasza:

ha kéket füstöl, akkor olaj kerül az égéstérbe, ha mákod van akkor csak a hengerfejet kell generálozatatni egy gépműhelyben, ezt egy autószerelő nem tudja megcsinálni.

ha nagyobb a gond akkor a motor alján van a gond, a dugattyú vagy a dugattyúgyűrű szorul csrére ami igencsak drága. Vidd el egy megbízható autószerelőhöz!! Vagy ha nem ismersz ilyet akkor a legközelebbi márkaszervízbe!

amikor megvetted nem füstölt?

Ottó

2013. máj. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hengerfej tömítést illő volna cserélni.
2013. máj. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát füstölt a kocsi fekete volt, amit lehetett akkor látni .
2013. máj. 7. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!