Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A gokartozás mennyire veszélye...

A gokartozás mennyire veszélyes? Pl a gerincnek?

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok, szívesen kipróbálnám, de szüleim ezt sem akarják engedni mint a jégkorit.

Volt egy gerincműtétem, és vigyázni kell rá. Szóval egy gokartozás mennyire veszélyes, neki tudok menni valaminek?? Mennyire kell gyorsan menni??

Igazából nekem se ér 8 perc annyit hogy fájjon, vagy valami bajom legyen.


2013. máj. 16. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha olyan társasággal mész, akik nem agyatlanul mennek a pályán, és nincs ütközés, akkor semmi bajod nem lesz. A tempódat te magad választod meg, lehet óvatosan is menni, de azért jó érzés az egyenesebb szakaszokon kicsit odalépni a gázra :)

Ha beléd jön valaki hátulról, akkor megütheted a hátad a lökéstől. A gumifalnak is neki lehet menni, de ha nem száguldozol, akkor az nem üt nagyot.

Van fék a gokartokon, sokat segít.

2013. máj. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
dehogyis, párommal, bátyámmal, és a sógornőmmel mennénk, eléggé felnőttek már :) Köszönöm :)
2013. máj. 16. 10:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Az orvosi részéhez nem értek, így nem tudom, mennyire kell vigyáznod. Ami biztos, hogy gokartnál nagy az oldalgyorsulás, aminek ellen kell tartani. Persze ha lassabban kanyarodsz, akkor nem vészes, de oda az élmény A gokartnak rugózása nincs, de általában simák a pályák. Ha esetleg valahol dob vagy hibás a pálya, akkor lehet, hogy érdemesebb másikat keresni. Ha odafigyelnek rád, akkor nem valószínű, hogy ütköztök, ettől szerintem nem kell félni. Egyébként nagyon jó élmény, érdemes kipróbálni, ha teheted.
2013. máj. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!