Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek első...

Milyen autót vegyek első kocsinak 300-000Ft-ért? Az sem baj, ha 250-000Ft körüli. Persze a fogyasztása se legyen túl sok!

Figyelt kérdés

Milyen autót vegyek első kocsinak 21évesen? néha munkába járásra meg boltba napi kb 6-7km menne ! Nem száguldásra akarom csak ami keveset fogyaszt (mi számít kevésnek ? ennyi pénzért ) nincs annyi baj vele mert nem nagyon értek hozzá keveset és télen is elindul?

). Elvárásaim nincsenek a kocsival kapcsolatba. Nem kell nekem presztízs sem elektromos ablak vagy klíma. Nem zavar hogy karcos kopott. Az életkora sem fontos. Egyedül az, hogy minél kisebb költségből fenntartható legyen. csomagtartó sem érdekel.

Mindenképp benzinest szeretnék az ilyen korú és árú dízelek majdnem mind kilehelték már a lelküket. Amik eszembe jutottak eddig: suzuki 1000cm3 vagy inkább 1300cm3? opel astra, corsa, peugeot 106, amire hajlók golf3 1.4 vagy 1.9 tdi találtam de megéri? skoda felicia és még sorolhatnám . Köszönöm a segítséget,



2013. máj. 16. 09:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget! Könyebb a választás
2013. máj. 18. 06:03
 12/14 anonim válasza:

Néhány ötlet kis fogyasztású és olcsó kocsira:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. máj. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
opel astra f 1.6 i benzin vonohorog nékül nem rohad rtb 100ér megéri 6 7litert fogyaszt!
2013. máj. 20. 13:28
 14/14 anonim válasza:
Én 1. kocsinak egy régi 190-es Mercit ajánlanék, 2000-es diesel motorral. Nem a leggyorsabb, viszont a vegyes fogyasztása 5,5-6 liter körül van. Alkatrészek nagyon olcsók hozzá + van egy elég jó megjelenése is.
2013. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!