Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Épp most vagyok az AM-es...

Épp most vagyok az AM-es vizsga közepén, mennyia max ccm-jük és sebességük az ilyen jogsival vezethető motoroknak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ülj le fiam egyes! Vajon miért is jártál a tanfolyamra? Amikor jelentkeztél csak azt nézted mire van elég pénzed?


„AM” kategória


Segédmotoros kerékpárok (robogók), azaz kétkerekű segédmotoros kerékpárok (L1e kategória) vagy háromkerekű segédmotoros kerékpárok (L2e kategória), amelyek legnagyobb tervezési sebessége 45 km/h (kivéve azokat, amelyek legnagyobb tervezési sebessége 25 km/h-nál kisebb vagy azzal megegyezik), és az alábbi jellemzőkkel rendelkeznek:

a) kétkerekű típusnál a motor:

– hengerűrtartalma nem nagyobb 50 cm3-nél a belsőégésű motorok esetében, vagy

– folyamatosan leadott legnagyobb névleges teljesítménye nem több 4 kW-nál elektromos motor esetében;

b) háromkerekű típusnál a motor:

– hengerűrtartalma nem nagyobb 50 cm3-nél a külső gyújtású motorok esetében,

– legnagyobb hasznos teljesítménye nem több 4 kW-nál egyéb belsőégésű motorok esetében, vagy

– folyamatosan leadott legnagyobb névleges teljesítménye nem több 4 kW-nál elektromos motorok esetében;

Könnyű négykerekű motorkerékpárok, amelyek terheletlen tömege kevesebb 350 kg-nál (L6e kategória), a 45 km/h-t meg nem haladó legnagyobb tervezési sebességű elektromos járművek esetében az akkumulátorok tömegét nem számítva, és amelyek

– hengerűrtartalma nem nagyobb 50 cm3?-nél a külső gyújtású motorok esetében;

– legnagyobb hasznos teljesítménye nem több 4 kW-nál egyéb belsőégésű motorok esetében, vagy

folyamatosan leadott legnagyobb névleges teljesítménye nem több 4 kW-nál elektromos motorok esetében.

2013. máj. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Csatlakozom Harkonnenhez, te melegedni jártál be a tanfolyamra, vagy süket vagy, esetleg nem tudsz magyarul?

Mert ha egyik sem, akkor ezt hallanod kellett...

2013. máj. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Tök mindegy, ha azt sem tudta mire csinálja a jogsit, úgyis megbukott...
2013. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

"Épp most vagyok az AM-es vizsga közepén"

Tehát te a vizsga közepén írsz ide, hogy válaszoljunk a kérdésre? Ez nem a legyen ön is milliomos b@szki...


#1 Nem az a baj, hogy nem tudja a vizsgán, hanem az ha átmegy!

2013. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó pontosítok az elsősegély közepén vagyok máson még nem voltam, csukassatok le..
2013. máj. 17. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!