Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda CBR919RR megkapta a...

Honda CBR919RR megkapta a karbi tisztítást, szinkront,6. -ban előzésnél hirtelen megtorpan. Próbáltam a szívatóval játszani, de nem jártam sikerrel. Ti mit javasoltok? Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Légszűrő tiszta? Gyertya mikor volt cserélve?
2013. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem azért, d 6.-ban előzöl?! Mennyivel, 250-el?!
2013. máj. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez egy 130 lóerős sportmotor!!!! Akár 100-nál is előzhetsz vele ha akarsz minden gond nélkül!! Rákellene ülni egy hasonlóra de a kérdés után inkább ne tedd. Amúgy a kérdésre a kérdés nem válasz.
2013. máj. 31. 08:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor ki kéne pucolni a légszűrőt/cserélni, gyertyákat cserélni.
2013. máj. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

# 3


Ember, pont ez az, hogy ez egy 130 lovas motor, 200 alatt nem is érdemes 6.-ba kapcsolnod! Előznöd meg pláne nem előzünk 6.-ban...


Lehet meg kéne tanulni motort vezeti...

2013. máj. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sala335 válasza:
Mekkora hülyeség amit írsz! Ennyi erővel harmadikat is lehet 170 nél is váltani! Itt nem az örjöngésről van szó , hanem 1 jelenségről ami nem természetes!Egy 900 cm2 motor bőven mehet 6. ban 100 nál 120nál és nem szabad torpannija. Nekem a 3. RR-em van és ez nem természetes. Jelentkezz donornak csak az agyadat ne ajánld fel és soha ne válts 200alatt 6.ba! De ami a legfontosabb ha érdemben nem tudsz hozzászolni valamihez akkor pssssszzzz!!!!
2013. máj. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most ennyire értetlen vagy vagy csak simán hülye?


ELŐZNI a lehető leggyorsabban kell, mert balesetveszélyes a szembejövő sávban flangálni. Ezt remélem azért sikerül felfogni józan paraszti ésszel. Ebből kifolyólag kötelező azt a sebességfokozatot választani, ahol a legjobban gyorsul a motor, így lehet a manővert a lehető leggyorsabban befejezni és visszatérni a biztonságos sávba.


Abban azért értsünk egyet, hogy egy 919RR nem 6.-ban gyorsul a legjobban 110-nél, hanem kb. 3.-ban.


Az meg a parasztproli beszólás legteteje, hogy annyira hülye vagy valamihez, hogy a nyomatékcsúcs és a fordulatszám összefüggését összekevered azzal, hogy hanyadik sebességi fokozatban motorozik valaki. Veszélyesebb 6.-ban 110-el motorozni, mint 3.-ban, mert kigyorsítani nem tudsz rendesen, a fékezésnél meg marhára mindegy, hogy hanyadik sebességi fokozatról kell fékezned...

2013. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sala335 válasza:
Lapozzunk már az előzésről! 6. ban megtorpan hirtelen gázadásra szted az normális??? A lényeg nem az előzés :)
2013. máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sala335 válasza:
A probléma megoldodott :) mostmár nem torpan se előzésnél se 80nál semikor :) Köszönöm az épitö válaszokat! Sokat állt a motor úgy vettem. Mindenféle tisztítást megkapott még ultrahangos karbitisztitást is mert nagyon idegesített. Semmi sem segített. Végül a szerelöm tanácsára használtam így jó ideig és 1 fekete tengeri hosszú túra után ahol volt lehetöség Bukarest és Constanca között a pályán rendesen hosszabb ideig megzavarni egyszerüen elmúlt! Semmi gondom vele azóta már jó pár km en túlvagyunk!
2019. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!