Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót kéne vennem, ami...

Milyen autót kéne vennem, ami ideális lenne hosszabb utazásra?

Figyelt kérdés
Svájcba járnék vele dolgozni. Mindenképp diesel-re gondoltam kézi váltóval, nem feltétlen kombi ( még nincs asszony stb). :) Olyan kb. 5-600.000 Ft körüli áron.

2013. máj. 18. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
BMW X6 CSAK A BMW LEG JOB AUTÓ HID EL NEKEM IS BMW VAN X5 NAGYON JO SZERETEM CSAK KICSIT GYENGE
2013. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%

Én ezt javaslom enyi oénzért alacsony 5 liters országúti fogyasztással 2.0 dízel honda acord nagy tágas kényelmes autó alacsony fogyasztással


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


itt az adatok a kocsiról

[link]

2013. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Hosszú távon fontos a kényelem, szóval valami tágas, felső középkategóriás kocsi lenne az ideális.

Renault Laguna, Mazda 626, Opel Vectra, Toyota Avensis, Ford Mondeo, Volkswagen Passat, Volvo s40, Skoda Octavia.


Én kb ezekből nézegetnék ennyi pénzért. Mind létezik kombi változatban, dízel motorral is.

2013. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

csak nagy francia dízelt..ott van szervíz is, ha nagyon muszáj.


a lényeg, hogy baromi kényelmes legyen, ne legyen nyűg az utazás..persze ezért írtál..

..tehát, mondjuk egy picasso.. 1.8

2013. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Citruen xara picasso mióta nagy az utastere nem nagyobb egy astrájétól hátúl meg az ember nem fér el benne kényelmesen.Sajnos volt szerencsém kipróbálni. Egy külföldi úthoz a csomagtartója is kicsi.

Lepontoztatok de a honda acord legalább nagy kényelmes dízel,nagy csomagtartóval és legaláb az alkatrészek sem csilagászati áron vanak hozzá

2013. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Lehet jobb lenne kicsit többet gyüjtenèk ès vennék egy Passat-ot vagy egy Audit. Azok itt nagyon mennek Svájcban.
2013. máj. 19. 12:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Én a Passat és az Audi közül a Vw-t ajánlom inkább. Mivel 600 ezer ft körüli összegért keresel kocsit, gondolom te se vagy annyira tele pénzzel (én sem sajnos). Szóval inkább a Passat, mert ugyanazt a felszereltséget megkapod olcsóbban, maga a kocsi nem rosszabb, mint az Audik, csak kisebb a presztízs.

10-12 év körüli 5-ös Passat-okat már lehet kapni jó állapotút 800 ezer és 1 millió között, szóval tényleg érdemes lenne kicsit hozzá tenni még.


Amúgy hol akarsz kocsit keresni, itthon vagy Svájcban? Mert én a helyedben kinn is körbenéznék. Hátha ott olcsóbbak.

2013. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sajnos annyira sok pénzem tényleg nincs.Még fiatal is vagyok, nem rég kezdtem el dolgozni.


A Passatokat nézegettem, szerintem is jó lenne. Itt Svájcban kicsit olcsóbb, meg megbízhatóbbak. Itt talán nem tekerik vissza az órát. Viszont, svájci rendszámom lenne, akkor az adó többe kerülne lényegesen. Meg utána svàjci jogsit is kéne csinálnom ha ide van a kocsi bejelentve, az is pénzbevan .... :/

2013. máj. 19. 17:00
 9/11 anonim válasza:

Néhány ötlet ami tetszhet neked:

Vannak fiatalabb és öregebb kiadások, de mindegyik dízel kis fogyasztással. Én személyszerint egy 206-os Peugeot-ot vennék, mert viszonylag fiatal, megbízható autók és le lehet ellenőrizni a km. állást is.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Remélem, hogy tudtam segíteni a választásban.

2013. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

vaegy egy vaci új autóhoz mit szólsz igaz hogy francia de új

RENAULT FLUENCE


[link]


[link]

Akkora mint egy passat de legalább új és nem használt !!!

ja és megjegyezném már megint lepontoztátok azokat beleértve engem is akik nem anémet csodagépeket merték írni pedig a német márkákon kívűl is vanak jó autók és megbízhatók attol hogy nem egy W embléma vagy egy BMV embléma van az elején

2013. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!