Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajanlotok?

Milyen motort ajanlotok?

Figyelt kérdés
Szeretnek venni egy motrot amely 125 cm3 tol ne legyen nagyobb mivel romaniaban nem engedejezett csak addig mert 16 vagyok.Milyen motort ajanlotok ?ne legyen csunya ,ne fogyasszon tobbet mint 5 liter ,valtos legyen es ne legyen dragabb kb 800 euronal.:)koszi(bocsi a helyesirasert de romaniabol vagyok es csak en tanulok magyarul a csaladban)

2013. máj. 19. 22:26
 1/1 anonim válasza:
Suzuki GN 125, Suzuki TU 125, Yamaha SR 125 (mondjuk az szerintem eléggé csúnya). Mindhárom nagyon tartós, takarékos motor, 3 liter körüli fogyasztással. Arra kell figyelni, hogy ezek közül sokat futár/postásmotorként használtak, legalábbis itt Magyarországon, ezeket érdemes elkerülni.
2013. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!