Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tapasztalt motorosok! Milyen...

Tapasztalt motorosok! Milyen motort vegyek?

Figyelt kérdés

1éve motorozok, 21éves vagyok. Mivel 24re emelték a korlátlan kategoriát, igy vagy a 125öst érné meg lerakni olcsón vagy az A2-t ( itt késöbbiekben tudok bőviteni korlátlanra vagy előről kell majd kezdenem? ) . Nézegettem a motorokat, de nemtudom melyik lenne ideális. ( 400ezrem lenne rá körülbelül). 190cm magas vagyok és átlagos testalkatú. Csak 4t motor jönne szóba, mégpedig supermoto vagy gyorsasági. 125ös kategoriában honda cbr125,yamaha xt125x, többet nem találtam olcsón,amire azt írták volna népítéleten,hogy tartós és megbizhato lenne. Továbbá, ha megcsinálom az A2-t szóba jönne Honda CB500, vagy ami nagyon bejön, de idős és aztmondják szétvannak hajtva, illetve drága az alkatrész és a szerelés a 250es soros4es Kawa zxr, yamaha zzr.

Valakinek van ezzel tapasztalata? nagyon sokat segitene,ha egy kis rendet sikerülne raknom a fejemben és tudnék dönteni. És tudom, hogy ezeket ne hasonlitsam össze, külön is jöhet róluk tapasztalat vagy új márka, ami valakinek bevált.

Segítséget előre is köszönöm!


2013. máj. 22. 20:05
 1/4 anonim válasza:
Az A2 egyjó ötlet a Kawa-t felejtsd el főleg 2007 alatt mert erős jó de nagyon szervíz igényes és ha nem költesz rá szétesik. Supermoto legjobb választás a Honda vagy egy jókis Suzuki DRZ400 kiváltó gép nagyon igénytelen csak tankolni kell
2013. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
DRZ400 37kW, így azt már elvileg nem használhatnám. Hondának mi a supermoto neve?
2013. máj. 22. 21:01
 3/4 anonim válasza:
Honda FMX meg az XR de ritka sajnos belőlük a 600 nál kissebb
2013. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


A legtöbb DRZ 40 Le azaz belefér a 35 Kw-ba..:)

2013. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!