Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Ti is sokkal...

Motorosok! Ti is sokkal jobban szerettek balra dönteni?

Figyelt kérdés
Valamiért bátrabb vagyok bal kanyarokban, mint a jobbosokban. Miért lehet ez? Más is így van ezzel?
2013. máj. 30. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én jobban vagyok bátrabb.abban még driftelek is ha kedvem tartja (husaberg fs 650)
2013. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én nem motorozom, de ha érdekel, én görkorcsolyával is balra tudtam rendesen kanyarodni, jobbra nem, és biciklivel is csak balra tudtam sávban megfordulni. Ez biztos valami agyfélteke cucc. Ha nem érdekel akkor bocsesz.
2013. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én is balos vagyok :]
2013. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én szerintem az a tudat hogyha: akkor egy bal kanyarnál (ahol ugye balra döntöD) és véletlen eldobod az motort akkor csak tereptárgyakkal találkozol nem ugy min egy jobbosnál mert a másik sávban jöhet kocsi, busz vagy kamion
2013. máj. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom miért van, de nagyon érdekes az biztos :)
2013. máj. 30. 14:50
 6/14 anonim válasza:
Rollert melyik lábban hajtod? Ha snowboardozol, melyik van hátul? Csak mert nekem mindkettőre a bal lábam a válasz, egyszerűen szeretek azzal haladni és gyakorlatilag ugyanazt csinálom motoron is, mint a snowboardon: bedőlök a kanyarban és a bal lábammal "rásegítek" :)
2013. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szintén a bal kanyar fekszik jobban motornál és biciklinél is. Viszont kocsinál a jobbos kanyarokat szeretem jobban.
2013. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem ganz egál, csak állna el az eső végre.
2013. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Még nem figyeltem meg hogy melyiket szeretem jobban :D

Bicajjal éni s jobban szeretek balra kanyarodni. De a jobb kanyarral sincs semmi gondom.

Egyébként vajon ki milyen kezes az eddigi válaszadók közül?(hátha van valami összefüggés)

Én balkezes vagyok.

2013. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is a bal kanyar megy jobban bringával :)
2013. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!