Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vett már valaki MOL kúton...

Vett már valaki MOL kúton pontért+pénzért bear gryllses tőrt? ( többi lenn )

Figyelt kérdés

néztem molkúton ezeket a késeket és nagyon megtetszett ez a tőr [link] de milyen a penge minősége ? jó ,vagy ez is az a sorozat gyártott vacak és nem ér 5 ft-se vett már valaki ilyet ? ha igen akkor leírhatná a véleményét mert nézem ,hogy 20E helyett most csak 12E ,de hát egy vacakért nem adnék ki 12E

( mielőtt bejelentenétek ,hogy reklám meg meg nem tudom még mi ez nem az csak kíváncsi vagyok ,hogy érdemes e venni vagy kidobott pénz )


válaszokat előre is köszönöm !!!



2013. máj. 31. 02:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a kés, de a minőséget jelzi: [link]
2013. máj. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kovpet ***** válasza:
100%

Alsóközép minőség, a Gerber ezt a szintet szokta hozni, esetleg kicsit magasabbat. 420HC a penge anyaga egyébként.


Véleményem szerint szép kés és használható is, BG miatt kicsit túlárazva. Mondjuk én nem szeretem a félfogazott pengét, dehát így jobban néz ki, ezért így kellett tervezni :)


Van sok teszt meg vélemény, gugli egyik első találata:


[link]


De valamelyik magyar oldal is tesztelt BG-t, talán a bushcraftosok? Szikravetős tesztet találtam:

http://www.youtube.com/watch?v=IL1D47oWFG0#!


Szerintem megvehető, ha valaki szereti BG-t és bejön neki a kés formája (és nem akar vele vadulni).

2013. máj. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!