Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri venni egy opel calibrát...

Megéri venni egy opel calibrát? Mennyi a fogyasztása és mennyire drága fönntartani?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 20:01
 1/4 anonim válasza:
Nekem olyan kocsim volt. Hát mit ne mondjak fogyaszt rendesen...
2013. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olcsón csak lelakott széthajtottakat találsz. Egy jó állapotú Calibra már jóval drágább. Egyik ismerősöm Calibrás ( van nekik otthon több, 2.0, 2.0turbo 4x4 ), ő azt mondja megéri venni egy jó kasztnit olcsón és a többit rendbe szedni. A többi megoldásban elég sok a lutri.
2013. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogyaszt.. Főleg a Calibrák 95%-a, ami a Fast and Furious alapjaiból lopott ötletre épült át, kissé (eléggé nagyon...) elk*rva. Gyári állapotút pedig elég nehezen fogsz találni, ha lesz is, csillagászati árral számolj (már a korához képest).
2013. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az enyémnek 8.6-ot mutat az átlagfogyija a műszeren K.megyer-XI. kerület közt járva. Bp-Siófok ugyanez vissza túra végén pedig kerek 7 litert mutatott. És nem spóroltam el a tempót, ha már kiszakadtunk a városból 1x az évben. Elég pontos, matekkal igazoltam. Amúgy (szerintem) számolj 10-el és nem érhet csalódás, max. kellemes. Egyébként a motor állapota nem a fogyasztást dobja meg pro vagy kontra.

Ha spórolni akarsz, swiftet vegyél, annak nem kell sem benzin sem alkatrész, a Calinak benzin amennyit írtam, alkatrész meg ahogy használod meg elötted használták. Végülis ez a benyára is igaz. De én az 1.3-as Polonak is letoltam az arcán 12 litert, pedig az egy takarékos kocsi. ;) Állítólag. Szóval láb függvénye.

2013. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!