Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » PÁV nélkül megszerezhetem a C...

PÁV nélkül megszerezhetem a C kategóriás jogosítványt?

Figyelt kérdés
Ha levizsgázok C kategóriából,és leteszem a GKI-t is akkor később ha meglesz az E kategória akkor új GKI vizsgát is kell csinálnom?

2013. jún. 2. 20:44
1 2
 11/15 anonim válasza:
10-es válaszoló: GKI = Gépjárművezetői Képesítési Igazolvány
2013. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem '89 óta van meg a PAV 3,nem most volt de nem tartott 8 óráig.Nem olyan nehéz,nő létemre egyből sikerült.
2013. dec. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 bpetikee válasza:
mit takar a "2. csoportú (állásvállalásra jogosító) orvosi vélemény" ?
2014. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
semmi különös csak elmész a házidokihoz, megnézi a vérnyomásod, és alkalmas vagy a vezetéshez.
2014. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

A fati kamionos igaz ő még valamikor a 80-as években vizsgázott de azt mondta neki könnyű volt.De már azt nem tudom hogy PÁV hányasban van de mindenre megvan a hivatásos jogsija vagyis a páv-ja is"


Ebben a történetben valami nem kerek, mert ha mindenre megvan, megkülönböztető jelzése is, akkor PÁV l. kellene, hogy legyen, mazt meg eleve csak idő korláttal adják meg.

2014. okt. 16. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!