Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon ha 90-es tempó...

Magyarországon ha 90-es tempó mellett 35 centinél nagyobb követési távolságot tartok, miért hiszi minden mögöttem jövő azt, hogy neki tartogatom a helyet?

Figyelt kérdés
Egy ideje Németországban élek, és bizony eleinte nagyon fura volt, hogy ha kétszáz méterrel megyek az előttem haladó után, akkor se akar elém állni senki. Nincs anyázás, nincs mutogatás, nincs izomagyú bömös, aki letol az útról, stb. Itthon miért nem lehet így közlekedni?

2013. jún. 3. 13:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ezt művelik folyamatosan. Nem értik meg azt se, hogy ha normális követési távolságot tartok, akkor előzni is könnyebb. Abszolút nem fogják fel, hogy miért maradok le egy kicsi, ha balra kanyarodást jelzett az előttem haladó, stb. stb.
2013. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!